Baby z Hříšného tance Jennifer Grey má krásnou dceru, podobu slavné matky nezapře

Herečka Jennifer Greyová a Patrick Swayze
Herečka Jennifer Greyová a Patrick Swayze
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 9. 2020

Americká herečka Jennifer Grey (60) zazářila jako nezapomenutelná kudrnatá Baby v kultovním filmu Hříšný tanec. Její dcera vyrostla z dívenky v krásnou ženu a rozhodně v sobě nezapře podobu slavné maminky.

Filmová hvězda Jennifer Grey získala popularitu v 80. letech především díky roli Frances Housemanové alias Baby v legendárním romantickém filmu Hříšný tanec. Po boku hereckého kolegy Patricka Swayzeho (†57) doslova zazářila nejen jako herečka, ale také skvělá tanečnice. S manželem a hercem Clarkem Greggem (58), který je ve filmovém světě také známý i jako režisér a scénárista, se na začátku letošního léta rozhodli po vzájemné domluvě ukončit manželství trvající devatenáct let.

Herečka má s Greggem už plnoletou dceru Stellu (18), která se průběhu let začala neskutečně podobat své matce. Nepodědila jen krásu, ale i lásku k herectví ze stran obou rodičů. Zahrála si například v komedii Věř mi z roku 2013 nebo v americkém televizním seriálu Agenti S.H.I.E.L.D., kde ztvárnil hlavní roli její otec. Ale rodičům nejvíce záleželo na jejím studiu a úspěšném ukončení školy.

Zajímavostí je, že Stella dostala jako druhé jméno Frances – tedy stejné jako proslavilo její matku Jennifer v Hříšném tanci. Uvidíme, kam se kariéra krásné dcery Stelly posune. Rozhodně má před sebou slibnou budoucnost, kterou podporují i její slavní rodiče. Ale zda se rozhodne být herečkou na plný úvazek, nebo se zaměří díky svému půvabnému vzezření spíše na dráhu modelingu, to teprve uvidíme.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.