Baby z Hříšného tance Jennifer Grey má krásnou dceru, podobu slavné matky nezapře

herečka Jennifer Grey a Patrik Swayze
herečka Jennifer Grey a Patrik Swayze
Foto: Profimedia.cz

Americká herečka Jennifer Grey (60) zazářila jako nezapomenutelná kudrnatá Baby v kultovním filmu Hříšný tanec. Její dcera vyrostla z dívenky v krásnou ženu a rozhodně v sobě nezapře podobu slavné maminky.

Filmová hvězda Jennifer Grey získala popularitu v 80. letech především díky roli Frances Housemanové alias Baby v legendárním romantickém filmu Hříšný tanec. Po boku hereckého kolegy Patricka Swayzeho (†57) doslova zazářila nejen jako herečka, ale také skvělá tanečnice. S manželem a hercem Clarkem Greggem (58), který je ve filmovém světě také známý i jako režisér a scénárista, se na začátku letošního léta rozhodli po vzájemné domluvě ukončit manželství trvající devatenáct let.

Herečka má s Greggem už plnoletou dceru Stellu (18), která se průběhu let začala neskutečně podobat své matce. Nepodědila jen krásu, ale i lásku k herectví ze stran obou rodičů. Zahrála si například v komedii Věř mi z roku 2013 nebo v americkém televizním seriálu Agenti S.H.I.E.L.D., kde ztvárnil hlavní roli její otec. Ale rodičům nejvíce záleželo na jejím studiu a úspěšném ukončení školy.

Zajímavostí je, že Stella dostala jako druhé jméno Frances – tedy stejné jako proslavilo její matku Jennifer v Hříšném tanci. Uvidíme, kam se kariéra krásné dcery Stelly posune. Rozhodně má před sebou slibnou budoucnost, kterou podporují i její slavní rodiče. Ale zda se rozhodne být herečkou na plný úvazek, nebo se zaměří díky svému půvabnému vzezření spíše na dráhu modelingu, to teprve uvidíme.