Bála jsem se o zdraví, uvedla Marie Růžičková o operaci poprsí. Staré implantáty musely ven

Marie Růžičková s manželem
Marie Růžičková s manželem
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 3. 2023

Influencerka Marie Růžičková (34) se nedávno svěřila do péče plastického chirurga a podstoupila úpravu poprsí. Krása však byla až druhým důvodem, proč se k operaci rozhodla. "Měla jsem obavy o zdraví," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že potřebovala výměnu implantátů ze zdravotních důvodů.

Nedávno manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky (59) podstoupila plastickou operaci vnad. Jak prozradila, estetika byla až druhotným důvodem. Sympatická tmavovláska se pro redakci ŽivotvČesku.cz svěřila, že k podstoupení zákroku ji vedly především zdravotní důvody.

"Poprvé jsem na zákroku byla v roce 2010 a tehdy se ještě dávaly implantáty, které se dnes už nevyrábí a které je potřeba za čas vyměnit. A já už je měla dlouho, takže už jsem měla docela strach, přece jen je člověk má v těle," vysvětlila své pohnutky Marie Růžičková pro ŽivotvČesku.cz a doplnila, že zkrášlení bylo příjemným bonusem.

"Samozřejmě, když už jsem na operaci šla, využila jsem toho a nechala jsem si udělat trochu větší implantáty a také o něco jiný tvar. Dnes se samozřejmě vyrábí jinak a tyto, které mám nyní, by měly být kvalitnější," uvedla černovláska pro ŽivotvČesku.cz.

Když úpravu poprsí podstoupila poprvé, byla následná rekonvalescence podle jejích slov velmi nepříjemná. Tentokrát vše probíhalo výrazně komfortněji. Lékař musel naopak Marii Růžičkovou nabádat, aby nepodceňovala klidový režim.

Vladimír a Marie Růžičkovi jsou spolu celkem dlouhých sedm let, z toho pět let v manželství. Společně vychovávají dceru Lejlu (5). Bývalý hokejový útočník Vladimír Růžička má dva dospělé potomky, dceru Evu a syna Vladimíra, z předchozího vztahu s manželkou Evou, která v 53 letech podlehla těžké nemoci. Dokonce se před sedmi lety stal také dědečkem, když právě dcera Eva přivedla na svět syna Lukáše, který posílil mužské zastoupení v rodině. Další potomky prý manželé Růžičkovi alespoň nyní nechtějí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.