Bára Basiková o show plné proměn: Prozradila, kterého interpreta by chtěla zkusit

Zpěvačka Bára Basiková
Zpěvačka Bára Basiková
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 9. 2020

Zpěvačka Bára Basiková (57) je jednou z osmi soutěžících show plné kostýmů a proměn. A svou účast v divácky populárním pořadu si hodně užívá. Netušila ale, že půjde o velmi náročnou show. "Jednoduché to není, čekala jsem to méně náročné," přiznala Bára pro ŽivotvČesku.cz.

Diváci 7. řady populární show Tvoje tvář má známý hlas si užívají nejen nového moderátora Vladimíra Polívky, ale i složení poroty. Navíc každý týden pro ně osmička soutěžících připravuje vystoupení slavných zpěváků. Jednou z účastnic je Bára Basiková, která si show hodně užívá.

"Celá show se mi z pohledu soutěžící líbí. Musím uznat, že to je velmi náročné. Čekala jsem, že to bude náročné, ale že to bude takhle náročné jsem netušila. Je to na druhou stranu výzva a člověk by si tu pomyslnou laťku měl dávat výš a výš," svěřila se Bára pro ŽivotvČesku.cz.

V posledním kole zpívala Michala Davida, který byl rozhodně pod její hlasové možnosti. Osobně by si ráda zazpívala mnohem náročnější skladby.

"Co bych si chtěla zazpívat, tak nějakého zpěváka. Myslím, že by mohlo sednout něco od Davida Bowieho nebo Davida Gahana z Depeche Mode. To by mě bavilo, nebo nějakého rockera," dodala Bára Basiková, která se v dalším kole populární show Tvoje tvář má známý hlas zazpívá skladbu od Céline Dion s tím, že nejde o zpěvačku, kterou by obdivovala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.