Bára Jánová nastínila, jak prožije Vánoce. Tento rok byl náročný, těším se. Ale dárky si nedáváme, prozradila

Herečka stráví Vánoce s rodinou a poté odcestuje do Švýcarska
Herečka stráví Vánoce s rodinou a poté odcestuje do Švýcarska
Foto: nextofoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 12. 2020

Herečka Barbora Jánová (31), známá jako Sylva Popelková z divácky oblíbeného seriálu o statku dvou sester, patří k lidem, kteří milují Vánoce a vzhledem k jejímu pracovnímu vytížení se na ně těší dvojnásob. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jakou tradici s rodinou dodržuje už řadu let a také to, jak letos prožije jeden z nejkrásnějších dnů v roce - Štědrý den.

Barbora Jánová je úspěšná herečka, která si získala televizní diváky v roli zlé sestry Sylvy Popelkové v oblíbeném »primáckem« seriálu Slunečná. Nadcházející vánoční svátky jsou pro ni v mnoha ohledech důvodem k radosti, ale přiznala, že pod stromečkem toho letos moc nenajde.

"Dárky vůbec nemám. My si je moc nedáváme, jenom neteřím. Striktně to dodržujeme a posledních pár let se obdarováváme jen maličkostmi. Na Vánoce se těším hodně, protože bude volno. Tento rok byl náročný pro všechny a neříkám, že příští rok bude jiný. Naopak si myslím, že bude ještě těžší. Ale máme možnost si vydechnout, vyspat se," řekla Barbora Jánová pro ŽivotvČesku.cz.

"Štědrý den budu trávit s rodiči – jen mamka, táta a já. Na první svátek vánoční pojedeme za bráchou s neteřemi a za babičkou. Pak odcestuju do švýcarského Curychu za kamarády a tam budu až do druhého ledna, pokud to tedy situace dovolí. Těším se, až budu u jezera v horách. Doufám, že to dopadne," přiznala pro ŽivotvČesku.cz představitelka Sylvy Popelkové ze seriálu Slunečná.

V koronavirové době má herečka práce dostatek, ale vnímá to, že někteří lidé z branže jsou na tom opravdu špatně. "Současná situace se mě po pracovní stránce naštěstí až zas tak nedotýká. Jsem nesmírně vděčná za to, že mám Slunečnou. Jsem člověk, který se vždycky snaží lidem pomoct, proto vymýšlíme různé projekty - některé vyšly, některé bohužel ne. Ať se snaží člověk, jak chce, pořád je to hlavně o lidech. Můžu je upřímně litovat, mít je ráda, ale nic jiného dělat nemůžu," dodala Barbora Jánová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.