Bára Jánová prozradila, jak tráví léto a jak si udržuje postavu. Mám štěstí, že jsem hubená odmalička, říká

Herečka Bára Jánová
Herečka Bára Jánová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 15. 8. 2022

Bára Jánová (32) v letošním roce strávila několik dní v Dominikánské republice. To ale nebyla žádná letní dovolená, naopak pořádně dřela v soutěži Survivor. Léto si tak udělala podle svého a nemusela ani letět k moři. Prozradila, kde prázdniny tráví a promluvila také o své postavě. "Já mám štěstí v tom, že jsem hubená odmalička," řekla herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Bára Jánová patří mezi slavné osobnosti, na které je na televizních obrazovkách radost pohledět a proto je tam lze vídat poměrně často. Teplé letní měsíce ale přímo vyzývají k tomu, aby si lidé dali od práce pauzu a jinak to nevidí ani herečka, která nepotřebuje vycestovat k moři, aby se naladila na pohodovou prázdninovou vlnu.

"Teď posledních pár dní pojedu na chalupu. Převážně právě tam prázdniny trávím," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Bára Jánová, kterou si televizní diváci oblíbili především v seriálu Slunečná. Zdá se, že venkovský život je něco, co ji ve volném čase láká. Tak čerstvého vzduchu jako na chalupě se přeci jen v Praze nadýchat nelze.

Kromě svého hereckého talentu je Bára Jánová známá i tím, že jí sluší všechno. Na štíhlé postavě vyniknou jak obyčejné džíny s jednobarevným tričkem, tak společenský oděv. A jak to vlastně dělá, že je tak štíhlá?

"Já mám štěstí v tom, že jsem hubená odmalička a jen tak občas cvičím ve fitku, abych posilovala, ale to je všechno. Ve stravě se moc ničemu nevyhýbám, jím všechno," dodala Bára Jánová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že striktní jídelníček v jejím životě žádnou roli nehraje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.