Bára Jánová si nechala na kůži udělat už 12. tetování. Herečka přiznala, kde skončilo první a jak to má její přítel

Herečka Bára Jánová
Herečka Bára Jánová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 11. 2021

Jedna z nejpůvabnějších a nejtalentovanějších českých hereček Bára Jánová (32) v sobě objevila lásku k tetování. K dnešnímu dni má na těle dvanáct obrázků a ještě nekončí. "První tetování jsem si nechala udělat po třicítce," řekla herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Něžný obličej, výrazné rty, pronikavé oči a kůže, která pomalu mizí pod nánosy tetování. Tak lze stručně a s nadsázkou popsat vzhled sympatické herečky, která televizního diváka okouzlila v seriálu Slunečná. Dnes má Bára Jánová na těle dvanáct tetování a je přesvědčená, že další »kérky« budou přibývat.

"První tetování jsme si pořídila ve třiceti letech, je to molekula serotoninu (tzv. hormon štěstí). Molekula skončila za krkem mezi lopatkami," prozradila pro ŽivotvČesku.cz žena, která je šťastná po boku hereckého kolegy Ladislava Ondřeje, se kterým začala randit před prázdninami. Ladislav je zatím k vlastním tetováním zdrženlivější.

"Je to asi populární, ale u nás to nehrozí. Láďa na tetování není, takže rozhodně žádné partnerské tetování nevznikne," upřesnila sympatická herečka pro ŽivotvČesku.cz se smíchem, že její miláček si od tetovacího strojku dál bude držet odstup.

Nejnovější tetování s číslem 12 skončilo na paži. Bára Jánová si nechala na tělo zvěčnit raketu. "Proč raketa? Mám takové pravidlo tři vteřin, které uplatňuji pokaždé, když se mi do něčeho nechce, nebo se neumím rozhodnout. Tři, dva, jedna, jednej, nebo nech být. Díky tomuhle pravidlu už jsem zažila spoustu úžasných situací, naučila se novým věcem, překonala strachy, ale také udělala spoustu hloupostí, kterých nelituji, učím se z nich," dodala Bára Jánová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že tetování pro ni znamená vzpomínky, památky i motivace.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.