Bára Štěpánová otevřeně: Pokud herec není bohatý, je závislý na tom, kdo mu co nabídne, říká

Talentovaná herečka Bára Štěpánová
Talentovaná herečka Bára Štěpánová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 9. 2020

I po šedesátce vypadá stále svěže a svůdně. Herečka Bára Štěpánová (60) patří mezi nejoblíbenější české herečky a přiznala, že i když dělá, co jí baví, herci nemají vždy na růžích ustláno. "Mnoho herců je závislých na tom, co jim kdo nabídne," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická zrzka.

Představitelka vrchní sestry z Ordinace v růžové zahradě 2 se jakoby zasekla v čase. Stále vypadá pořád mladě a má stále pokud jde o talent co nabídnout, stejně jako ve svých nezapomenutelných rolích ve filmech Jak básníkům chutná život nebo Jak se krotí krokodýli a dalších.

"Pro mě je Ordinace práce. Už to točím několik let a kdyby mě to nevyhovovalo, netočím to. Jsem herečka a jsem závislá na tom, co mi kdo nabídne. Nejsem producent, nejsem sama sobě producentkou, jestli to bude seriál z lékařského prostředí, nebo prostředí drůbežárny, neřeším. Byla mi nabídnuta tato role a tak jsem jí vzala," řekla pro ŽivotvČesku.cz talentovaná herečka ke svému působení v nekonečném seriálu, v němž si ji televizní diváci zamilovali.

Bára ale naznačila, že si herci zkrátka někdy nemohou vybírat. A to z důvodu, že někteří mají hypotéky, děti a třeba taková epidemie koronaviru, která před pár měsíci zastavila na čas život v Česku, představuje pro řadu z nich finanční problémy.

"Herci pokud nejsou bohatí, že se mohou rozhodovat, jakou roli vzít, to nemají vždy jednoduché. Jsme závislí na tom, kdo nám co nabídne. V herectví je ten bonus, že nás ta práce baví," dodala pro ŽivotvČesku.cz Bára Štěpánová o realitě, že někteří herci jsou i třeba půl roku bez práce, ale náklady na život mají v každodenním běhu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.