Bára Štěpánová s manželem se k sobě tiskli na tiskové konferenci. Miroslav Barabáš popsal tvrdou práci své ženy

Herečka Bára Štěpánová s manželem Miroslavem Barabášem
Herečka Bára Štěpánová s manželem Miroslavem Barabášem
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 11. 2021

V pražském Divadle Ungelt proběhla v úterý tisková konference ke hře Krásná vzpomínka. Mimo dalších osobností se jí zúčastnila i herečka Bára Štěpánová (61), které dělal doprovod manžel Miroslav Barabáš (59). Ten doufá, že se vzhledem k epidemické situaci hra jeho manželky dočká bezproblémové premiéry i repríz. "Jak ze strany Báry, tak ze strany Ondry Brouska (40), je tam hodně práce," zdůraznil pro ŽivotvČesku.cz Miroslav Barabáš.

Na tiskové konferenci Báře Štěpánové, která bude hlavní hvězdou hry Krásná vzpomínka, dělal doprovod její manžel Miroslav Barabáš. Hudební komedie, jejíž původní verze měla obrovský úspěch v proslulém divadle Broadway, vypráví příběh Florence Foster Jenkinsové, kterou ztvární právě talentovaná herečka s výraznými zrzavými vlasy. O tom, co všechno musela zvládnout, se rozmluvil její osudový muž, s nímž v červenci 2009 vstoupila do manželství.

"Bára se musela naučit zpívat operně, takže jsem jí musel sehnat hlasového kouče, aby všechno zvládla. Ve hře má od autora předepsaných hodně árií," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Miroslav Barabáš.

Umělci i jejich blízcí sledují epidemickou situaci, která se rapidně zhoršuje. V úterý dokonce padl rekord v počtu nakažených za celou dobu jejího trvání a leckdo se tak obává, že jiskřička kulturního života začne znovu pohasínat a divadla se stanou cílem dalších opatření. Manžel herečky doufá, že se vše obejde bez komplikací a nebude důvod, proč by se kultura měla znovu zastavit.

"Budeme se modlit, aby premiéra dopadla dobře, protože je za tím mnoho práce a tvrdé přípravy. Budeme doufat, že všechno dopadne dobře, premiéra bude a pak se to bude v klidu reprízovat, protože jak ze strany Báry, tak ze strany Ondry Brouska, je tam hodně práce," dodal Miroslav Barabáš pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.