Bára Štěpánová si přes léto vůbec nevydechne, její manžel Miroslav Barabáš zmínil boha a kopání se do zadku

Miroslav Barabáš a Bára Štěpánová
Miroslav Barabáš a Bára Štěpánová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 7. 2022

Usměvavá herečka Bára Štěpánová (62) si po dvouleté nucené pauze, kterou způsobila koronavirová pandemie, naordinovala ryze pracovní léto. "Žádná dovolená nás teď nečeká," prozradil redakci ŽivotvČesku.cz její manžel, trumpetista Miroslav Barabáš (60), s tím, že je rád, že už zase mohou v klidu pracovat a tvrdá dřina nebude zbytečná.

Zrzavou umělkyni čeká jen s projektem Strašidlo cantervillské přes prázdniny neuvěřitelných 30 představení, s nimiž objede celou Českou republiku. A tím to zdaleka nekončí.

"Bára vystupuje celé léto na hradech a zámcích s představením Strašidlo cantervillské. Dále je pak také na Letní scéně Divadla Ungelt, kde hraje v představení Krásná vzpomínka," vyjmenoval pracovní závazky své ženy redakci ŽivotvČesku.cz její manžel.

Herečka v hudební komedii ztvárňuje hlavní postavu a na roli se dlouho připravovala. "Bára se musela naučit zpívat operně, takže jsem jí musel sehnat hlasového kouče, aby všechno zvládla. Ve hře má od autora předepsaných hodně árií," prozradil pro ŽivotvČesku.cz sympatický muzikant.

Kvůli pracovnímu nasazení si ale letos v létě nedopřejí žádný společný odpočinek. "Dovolenou žádnou nechystáme, program má Bára úplně nabitý. Ale díky bohu za to. Dva roky jsme se tady kopali do zadku a teď už se konečně zase něco děje," vysvětlil hudebník pro ŽivotvČesku.cz, proč mu to vůbec nevadí.

Bára Štěpánová pochází z Prahy a kromě herectví se věnuje i zpívání a moderování. Diváci ji znají ze seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo z filmové série o básnících od režiséra Dušana Kleina. Od roku 1990 působila po dobu dvou let jako sekretářka prezidenta Václava Havla. Je potřetí vdaná a jejím současným manželem je od roku 2009 Miroslav Barabáš. Z druhého manželství s Lubošem Rychvalským má dceru Dominiku (31).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.