Reklama:

Barbora Mudrová ukázala, jak se zakulacuje. Herečka promluvila o pocitech ze svého prvního těhotenství i o přípravách na narození miminka

Barbora Mudrová
Barbora Mudrová
Foto: Se svolením Barbory Mudrové / foto s vědomím Lucie Fenclové
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 5. 2022

Herečka Barbora Mudrová (31) už počítá dny do narození svého prvního dítěte. Exkluzivně pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak probíhají přípravy na příchod nového člena rodiny, a promluvila i o pocitech, které ji a jejího přítele Martina Proška provází. "Přítel je velkou pomocí, oba jsme z příchodu prvního miminka tak příjemně nervózní, takže se někdy uklidňujeme, že to zvládneme, a hlavně se těšíme, až tu bude s námi," prozradila nastávající maminka.

Reklama:

Bára Mudrová alias polepšená potvora Ája ze seriálové Ulice už stříhá metr do chvíle, kdy se stane matkou, a pečlivě se na novou roli připravuje.

Reklama:

"Snažila jsem se v těhotenství dodržovat vše, co mi bylo ohledně zdraví miminka doporučené. Zároveň si myslím, že je dobré zůstat normální a nezbláznit se z toho. Cítím to hlavně teď ke konci těhotenství, jelikož způsobů, jak se na porod připravit, a možností, co všechno miminku pořídit, je asi milion, až z toho máte pocit, že když nemáte všechno, tak pořád nejste připravená. Takže jsem se v jeden moment rozhodla, že už mi věci na miminko stačí, co mám, to mám, zbytek kdyžtak seženu dodatečně," řekla pro ŽivotvČesku.cz kráska, které ani těhotenské bříško neubralo na její křehkosti.

Kromě pořizování výbavičky se nastávající maminka aktivně připravuje i na porod samotný. "Ohledně porodu se nejvíc připravuji podle toho, co mě nějak zaujme a co cítím, že bych teď potřebovala třeba i pro psychickou pohodu. Cvičím různá těhotenská cvičení, piju zdravé čaje, ale všechno s mírou. Tak snad mi tenhle klid bude u porodu nakonec i k užitku," uvedla pro ŽivotvČesku.cz rusovlasá milovnice přírody s tím, že doufá v hladký průběh příchodu svého miminka na svět.

Oporou je sympatické herečce i její partner Martin Prošek. "Přítel je velkou pomocí, oba jsme z příchodu prvního miminka tak příjemně nervózní, takže se někdy uklidňujeme, že to zvládneme, a hlavně se těšíme, až tu bude s námi," poodhalila pro ŽivotvČesku.cz část svého rodinného života Bára Mudrová.

Barbora Mudrová hrála ve filmu poprvé ve svých třinácti letech, a to po boku Viktora Preisse a Taťjany Medvecké. Poté absolvovala Pražskou konzervatoř. Během studií si zahrála např. princeznu v pohádce Ztracený princ, po boku Pavla Lišky v detektivce Setkání v Praze, s vraždou, dále v pohádce Alice Nellis Sedmero Krkavců nebo v seriálech Cirkus Bukowsky, Polda a Ulice. Hostovala v divadle Viola v Mladé Boleslavi a v pražském Švandově.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: