Bella ze Stmívání se radikálně změnila. Kristen Stewartová má chlapeckou vizáž a randí se starší blondýnkou

Herečka Kristen Stewartová (vpravo) jako Bella v sáze Stmívání
Herečka Kristen Stewartová (vpravo) jako Bella v sáze Stmívání
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 6. 2021

Filmové zpracování upírské ságy Stmívání přineslo celosvětový fenomén, který si získal obrovský úspěch také díky hereckému obsazení. Do hlavní role Isabelly »Belly« Swanové byla obsazena americká herečka Kristen Stewartová (31), která všechny okouzlila svým dívčím půvabem. S kolegou Robertem Pattinsonem (35) navíc vytvořila pár, u kterého zafungovala chemie.

První díl s názvem Stmívání vstoupil do kin v listopadu 2008 a nabídl divákům romanci mezi dívkou a upírem. Ústřední dvojici ztvárnili herci Kristen Stewartová a Robert Pattinson, kteří tvořili několik let pár také v reálném životě. Svou lásku ale dlouhou dobu před veřejností tajili. Uplynulo téměř třináct let od doby, kdy si rodačka z prosluněného Los Angeles zahrála poprvé krásnou Bellu, která jí změnila život v mnoha ohledech.

"V každém filmu, na kterém jsem pracovala, je kousek mě samotné a je součástí mého osobního růstu. Pokud děláte svou práci dobře, ukazujete druhým část sama sebe. Myslím si, že jsem byla super zamilovaná, jako kdyby šlo o lásku na střední. Byla jsem vážně neskutečně zamilovaná. Jen jsme byli s Robem trochu starší. A přicházeli jsme o spoustu věcí," připustila Kristen Stewartová ohledně citových vazeb s britským fešákem, jak uvedl web Insider.com.

Za dlouhá léta, co fanoušci mohli spatřit poprvé upírskou romanci na filmových plátnech, prošla herečka výraznou proměnou. Po traumatickém rozchodu s Robertem Pattinsonem vyzkoušela i vztahy s opačným pohlavím, odbarvila se na blond nebo se nechala ostříhat. Někteří lidé ji s klučičí image jen těžko poznávali. V současné době chodí se scénáristkou a herečkou Dylan Meyerovou, se kterou začala randit po krachu vztahu s anglickou modelkou Stellou Maxwellovou (31).

Ve vztahu s Meyerovou je šťastná. "Obě jsme z Los Angeles a obě L.A. milujeme. Jsme si opravdu podobné, ale zároveň jsme i odlišné. Dylan je spisovatelka, opravdu úžasná," dodala Kristen Stewartová ke své současné lásce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.