Ben Affleck a Jennifer Lopezová tokají jako hrdličky, dokud je někdo nefotí. Hercův naštvaný pohled dokazuje, co si myslí o fotografech

Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 6. 2022

Zpěvačka Jennifer Lopezová (52) a herec Ben Affleck (49) zažívají krásné životní období, našli vytoužené sídlo lásky a mohou se těšit na svatbu, kterou stvrdí svou lásku. Jejich pohodu ale přece jen dokáže něco narušit. Jak Ben Affleck ukázal, není rád, když mu někdo strká nos do soukromí. Jeho nastávající vysvětlila, proč to tak je.

Před více než 18 lety bylo pro celý Hollywood šokem, když se Jennifer Lopezová a Ben Affleck rozešli a zároveň zrušili zásnuby. Nyní ale dokazují, že stará láska nerezaví, v dubnu se dokonce znovu zasnoubili a čeká je plánování svatby. Jejich idylku ale přece jen něco narušuje, a to se slávou související nedostatek soukromí.

Ať už se slavní snoubenci hnou kamkoliv, fotografové jsou přítomni, aby zachytili jakýkoliv zajímavý moment. Pokud by mělo dojít k utajené svatbě, vrácení prstýnku či hádce, svět by o tom do několika minut věděl. Dosud to vypadalo, že pár už se smířil s tím, že mimo domov si moc chvil o samotě neužije, ale podle nových fotek je tomu zřejmě jinak.

Ben Affleck natáčí nový film, a proto nemá příliš volného času. Snoubenka se tak rozhodla ho navštěvovat v přestávkách přímo na natáčení. Jakmile si ale herec všiml, že na něj míří objektiv fotoaparátu, viditelně se rozhořčil. Z přítomnosti fotografa nebyla nadšená ani Jennifer Lopez, která se ale tvářila spíše mrzutě.

"Jestli nás náš minulý vztah něco naučil, tak to, že pokud máte to štěstí a najdete lásku, máte ji považovat za posvátnou a výjimečnou. Především je ale potřeba si ji co nejvíc nechávat pro sebe a mít soukromí," řekla Jennifer Lopezová ke vztahu s Benem Affleckem, jak ji cituje magazín Bustle. Její slova vysvětlují, proč pár tolik naštvalo, že jejich projevy lásky někdo zvěčňoval.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.