Ben Cristovao se pochlubil extravagantním účesem, hlavu mu zdobí barevné copy. Promluvil stylista hvězd Kája Pavlíček

Ben Cristovao
Ben Cristovao
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 15. 8. 2022

Zpěvák Ben Cristovao (35), který se proslavil v historicky první řadě československé verze soutěže SuperStar, změnil účes. Je o něm známo, že všeobecně naslouchá módním trendům a proto se ani s vlasy nedržel pozadu. "Tento look je tak adekvátní k jeho životnímu stylu," řekl pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček.

Jsou to už dlouhá léta, co byl Ben Cristovao známý jen v Česku a na Slovensku. Proslavil se jako roztomilý mladíček a dnes je dospělým mužem, který udává trendy. Bedlivě sleduje světovou módu a v českém rybníčku je pak inspirací. Už dopředu ukazuje to, co se u nás trendem teprve stane. A nyní se to netýká jen oblečení.

Na sociální síti se Ben Cristovao pochlubil novým účesem. Místo klasicky krátkých vlasů, na které u něj byli lidé dlouho zvyklí, má nyní napletené delší červené copánky. U kohokoliv jiného by to nemuselo vypadat nejlépe, zpěvák ale svému stylu přizpůsobuje vše a tak mu to skvěle ladí. To potvrzují i slova odborníka.

"Je to zpěvák, je extravagantní, pohybuje se na mezinárodní scéně a tento look je tak adekvátní k jeho životnímu stylu. Výrazné barvy budou v nadcházejícím podzimu jedním z trendů a on tak svým účesem jde příkladem," okomentoval nový účes Bena Cristovaa pro ŽivotvČesku.cz stylista hvězd Kája Pavlíček.

Ben Cristovao dlouhodobě není jen zpěvákem, ale pro řadu mladých mužů a chlapců také módní ikonou. Jak dokazují nové snímky, nebojí se ani oblečení, které muži v české společnosti často považují za výstřední. Leckoho by víc než copánky mohla zaujmout stylová sukně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.