Berenika Kohoutová se pochlubila prvním snímkem ze svatby. Dcera Ireny Obermannové byla v bílých šatech za princeznu

Irena Obermannová s dcerou Berenikou Kohoutovou
Irena Obermannová s dcerou Berenikou Kohoutovou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 9. 2021

Talentovaná herečka a zpěvačka s originálním hlasovým projevem Berenika Kohoutová (30) je už několik dní vdanou paní a poprvé se pochlubila snímkem z mimořádně vyvedené veselky. Vzala si Kryštofa Kubína, se kterým vychovává roční dceru Lolu. "Přijde mi, že není nutné psát o konkrétním datu," řekla před pár dny pro ŽivotvČesku.cz.

Berenika Kohoutová se svou svatbu snažila uchovat v tajnosti. To se ale nepovedlo. "Nechtěla jsem to ani oficiálně zveřejňovat a přijde mi, že není nutné psát o nějakém datu, kdy přesně jsem měla svatbu," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je to pro ni akt intimní, ale s radostí přijala gratulace ke vstupu do manželského stavu. Svatba podle snímku, který nadaná umělkyně zveřejnila, byla velmi vydařená. V bílých šatech vypadala jako princezna a svůj velký den si hodně užila.

Pohledná Berenika Kohoutová již vdaná byla, má za sebou vztah a pak i rozvod s Pavlem Čechákem. Se současným manželem Kryštofem Kubínem vychovává roční dceru Lolu. O partnerovi, dnes tedy už manželovi, se v minulosti vyjádřila s úctou, že i když je na home office a má dost vlastní práce, tak se snaží pomáhat s miminkem, co mu síly stačí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.