Bez zpěvu a peněz. Po 18 letech je ale rekonstrukce domu téměř hotová, říká Marcela Holanová

Zpěvačka Marcela Holanová trpí kvůli tomu, že nemůže vystupovat
Zpěvačka Marcela Holanová trpí kvůli tomu, že nemůže vystupovat
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 11. 2020

Rusovlasá zpěvačka Marcela Holanová (69) se konečně přestala trápit s letitou rekonstrukcí baráku. "Celkem to řeším dlouhých 18 let, ale už je to skoro hotové," řekla radostně pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka několika velkých hitů. Co ji aktuálně ale dělá vrásky, že nemůže vystupovat a přichází o peníze.

"Od roku 2002 se stala řada chyb a stále rekonstrukce není hotová. Už to stálo miliony korun," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka před čtvrt rokem. Jenže vše se podle jejích slov posunulo v souvislosti s rekonstrukcí k lepšímu.

Na domě v pražských Modřanech v minulosti došlo k zásadním stavebním chybám, a jejich odstranění stálo zpěvačku nejen peníze, čas, ale i nervy.

"Už je to teď skoro hotové. Mám z toho radost. Takže to mě teď už netrápí. Co mně aktuálně hodně vadí, že nemohu nikde vystupovat. Jsem zavřená doma, nikam nechodím a je mi smutno po lidech. A také přicházím o peníze, takže teď nic nevydělávám, stejně jako mnoho mých kolegů," povzdechla si pro ŽivotvČesku.cz Marcela Holanová s nadějí, že snad brzy bude po epidemii a opět bude moct lidem rozdávat hudební radost.

"Doufám, že si snad do konce roku ještě zazpívám. Je to těžká s smutná doba. Jak jsem zavřená, každý den je stejný a není mi z toho dobře," dodala zpěvačka.

Jednou z hvězd televizní obrazovky se stal už na začátku šedesátých let moderátor Přemek P...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu