Běžky definitivně zahodila, teď si užívá své ženství. Gabriela Koukalová nafotila sexy snímky v bikinách

Gábina má skutečně hodně hříšné křivky.
Gábina má skutečně hodně hříšné křivky.
Foto: Archiv Gábiny Koukalové.
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2020

Olympijská medailistka a bývalá reprezentantka v biatlonu Gabriela Koukalová (30) je poslední dobou samé překvapení. Od doby, kdy ukončila profesionální sportovní kariéru, je z ní jiná žena. Na nových snímcích, které nafotila na dovolené, jí to nesmírně sluší.

Když Gabriela Koukalová loni v květnu oznámila, že končí sportovní kariéru, mnoho fanoušků tato informace zamrzela. I když už poslední měsíce Gábina řešila jeden zdravotní problém za druhým, konec v jejích devětadvaceti málokdo očekával. Od té doby se dvojnásobná mistryně světa, dá se říct, hodně uvolnila.

Svlékla se do plavek

Krásná zrzka, která vždy patřila k našim nejkrásnějším sportovkyním, s přibývajícím věkem odhazuje zábrany. Dříve jsme ji měli šanci vidět maximálně ve sportovních kombinézách, teď se ale situace změnila a Gábina začala ukazovat svou luxusní postavu v plavkách a navíc v sexy pózách.

Sexy snímky od moře

Jednu takovou sadu žhavých snímků sdílela z dovolené na Maledivách, kde momentálně relaxuje. "Dřív jsem na takový focení moc nebyla, ale věci a časy se mění. Po třicítce jsem si začala připadat tak nějak ještě víc žensky a jsem na to pyšná," svěřila se Gábina svým fanouškům na sociální síti. Ti ji za fotky ve žlutých bikinách odměnili mnoha komplimenty.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.