Běžky definitivně zahodila, teď si užívá své ženství. Gabriela Koukalová nafotila sexy snímky v bikinách

Gábina má skutečně hodně hříšné křivky.
Gábina má skutečně hodně hříšné křivky.
Foto: Archiv Gábiny Koukalové.
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2020

Olympijská medailistka a bývalá reprezentantka v biatlonu Gabriela Koukalová (30) je poslední dobou samé překvapení. Od doby, kdy ukončila profesionální sportovní kariéru, je z ní jiná žena. Na nových snímcích, které nafotila na dovolené, jí to nesmírně sluší.

Když Gabriela Koukalová loni v květnu oznámila, že končí sportovní kariéru, mnoho fanoušků tato informace zamrzela. I když už poslední měsíce Gábina řešila jeden zdravotní problém za druhým, konec v jejích devětadvaceti málokdo očekával. Od té doby se dvojnásobná mistryně světa, dá se říct, hodně uvolnila.

Svlékla se do plavek

Krásná zrzka, která vždy patřila k našim nejkrásnějším sportovkyním, s přibývajícím věkem odhazuje zábrany. Dříve jsme ji měli šanci vidět maximálně ve sportovních kombinézách, teď se ale situace změnila a Gábina začala ukazovat svou luxusní postavu v plavkách a navíc v sexy pózách.

Sexy snímky od moře

Jednu takovou sadu žhavých snímků sdílela z dovolené na Maledivách, kde momentálně relaxuje. "Dřív jsem na takový focení moc nebyla, ale věci a časy se mění. Po třicítce jsem si začala připadat tak nějak ještě víc žensky a jsem na to pyšná," svěřila se Gábina svým fanouškům na sociální síti. Ti ji za fotky ve žlutých bikinách odměnili mnoha komplimenty.

Ladislav Frej (78) zažívá velmi smutné období. Jeho druhou ženu mu vzala zákeřná rakovina....

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu