Reklama:

Bledá jako smrt, ruka kost a kůže. Viditelně pohublá Angelina Jolieová si vyrazila s dcerou na nákupy

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 10. 2022

Herečka Angelina Jolieová (47) byla spatřena v ulicích Los Angeles, jak si vyrazila na nákupy se svou dospívající dcerou Vivienne (14). Dlouhé světlé šaty bez rukávů přitom odhalily její velmi vyhublé ruce. Pohled na ně budí obavy o hereččino zdraví. Hollywoodská hvězda totiž právě prochází drsnou rozvodovou bitvou s manželem Bradem Pittem (58), kterého dokonce nařkla z domácího násilí, a tak může být její úbytek váhy způsoben obrovskou mírou stresu. Navíc podle magazínu Marie Claire její jídelníček není rozhodně tím, po čem člověk nabírá na váze.

Reklama:

O přílišné štíhlosti se přitom u Angeliny Jolieové hovoří už dlouho. V minulých letech se dokonce několikrát spekulovalo, že známá herečka a režisérka trpí anorexií a konzumuje pouhých 600 kalorií denně, což má do zdravého a trvale udržitelného životního stylu skutečně na míle daleko.

Reklama:

Podle magazínu Marie Claire její jídelníček sestává z velké části z různých obilovin. "Angelina je známá tím, že snídá o trochu více než lžíci kokosového oleje a k tomu hrst cereálií," uvedl zdroj blízký redakci.

"Semínka jsou pro ni velmi důležitá a minimálně hrstku zařazuje ke každému chodu. K obědu si dá například na páře připravovaný kousek červeného masa se zeleninou a k tomu semínka. Tvrdí, že obsahují živiny, které by z ničeho jiného nezískala, a připisuje jim i krásu své pleti," sdělil dále onen zdroj.

Nepříliš výživný jídelníček v kombinaci s velkým stresem z právě probíhajícího rozvodu s manželem Bradem Pittem nejspíš bude důvodem hereččina prudkého váhového úbytku. Jejich soudní bitva trvá momentálně již šest let. Letos v létě bylo jejich manželství sice rozvedeno, nicméně i nadále se soudí o majetek a péči o děti.

Zatímco herec si přeje, aby své potomky vychovávali ve střídavé péči, jeho exmanželka pro sebe chce péči výhradní. Brada Pitta navíc nařkla z toho, že byl k ní a jejich dětem hrubý. Zmínila tak například incident, kdy se měl v roce 2016 vůči jejich dětem dopustit násilí na palubě jejich soukromého letadla, což však herec vytrvale popírá.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: