Blondýna, nebo bruneta? Roman Staša prozradil parametry ideální partnerky. Umět vařit nemusí, říká

Roman nerad mluví o svém soukromí
Roman nerad mluví o svém soukromí
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 11. 2020

Ve finále kulinářské show si poradil s tříchodovým menu lépe než jeho soupeřka pětadvacetiletá Pavlína Lubojatzky a zcela právem se z něj stal vítěz celé řady. O kulinářském umění Romana Staši (32) se popsaly stohy papíru, tisíce fanynek mu klečí u nohou, ale jen málokdo ví, zda je sympatický mistr kuchyně zadaný. Pro ŽivotvČesku.cz vítěz gastro show prozradil, jaká žena v jeho očích může bodovat.

Na přímý dotaz, zda je Roman zadaný, odmítl odpovědět. "To si nechám pro sebe," vyhnul se tématu pro ŽivotvČesku.cz talentovaný Roman s omluvou, že o soukromí nerad obecně mluví a měnit to nebude.

Ale netajil se tím, jaká žena by u něj měla rozhodně šanci. A pokud si někdo myslí, že při výběru partnerky bude nový MasterChef náročný, hodně se splete. Roman zůstává i v lásce poměrně skromný. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jaká žena u něj může obstát.

"Vždy jsem byl obyčejný chlap, takže preferuji i obyčejnou holku. Ale měla by být chytrá, určitě musí být hodná a logicky se mi musí i líbit vzhledově," nastínil pro ŽivotvČesku.cz Roman s tím, že dívka, která by okouzlila jeho srdce, nemusí umět vařit. "To není potřeba, to zvládám sám," usmíval se.

"Nějaká domácí puťka se mi nezamlouvá, takže že by byla přehnaně pořádná, to ne. Nemusí mít ani domácí zvíře, ale určitě musí mít ráda cestování. Na barvě vlasů mi nezáleží, takže je jedno jestli je blond, nebo brunetka. Na barvě očí mi nezáleží. Nemusí být ani vysoká, spíše menší," dodal pro ŽivotvČesku.cz Roman, jaká žena u něj má šanci s tím, že pokud jde o její zaměstnání, to neřeší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.