Boj o život syna. Nikol Leitgeb zveřejnila snímek z nemocnice: Děkuju svému muži, že zachoval klid a Mauglího rozdýchal

Herečka Nikol Štíbrová
Herečka Nikol Štíbrová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 9. 2021

Dvojnásobná maminka Nikol Štíbrová provdaná Leitgeb (34) zveřejnila na Instagramu snímek, který vypovídá o tom, že zažila nejhorší moment svého života. Její syn Tobias, který se narodil v červnu, je podle všeho hospitalizovaný na jednotce intenzivní péče. "Děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, svýmu muži, že zachoval klid a Mauglího rozdejchal. Seš největší frajer. Největší," uvedla herečka ke snímku, který zachycuje monitorovací přístroje v nemocnici. Podle všeho tak jejímu synovi šlo o život.

Nikol Leitgeb je už pár měsíců dvojnásobnou maminkou. Po synovi Mathiasovi se jí narodil druhý chlapeček, kterému vybrali s manželem Petrem jméno Tobias, ale přezdívají ho Mauglí.

Podle vyjádření, které dala na sociální sít Instagram, šlo patrně jejímu synovi o život. Herečka proto upozornila všechny rodiče, že monitor dechu je důležitou součástí pro bezpečí kojence.

"Pokud můžu jednu nevyžádanou radu, pořiďte si ty monitory dechu a online nebo offline kurz první pomoci," uvedla ke snímku, který působí hodně dramaticky, Nikol Leitgeb.

Středočeské Černošice jednoznačně platí za lukrativní adresu k bydlení. Pokud jde ale o vilový komplex kontroverzního uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře (52), je to jinak. Naposledy, tedy přesně před rokem, nevyšel ani sedmý pokus o prodej objektu. Exekutor sice snížil vyvolávací cenu na 21 milionů korun, zájemce se ale ve veřejné elektronické dražbě nenašel. Pro ŽivotvČesku.cz situaci okomentoval realitní expert Jiří Hanousek, který se zabývá prodejem nemovitostí pro náročné, a vysvětlil, proč o sídlo s rozsáhlým pozemkem není zájem.

Redakce ŽivotvČesku.cz se pokoušela herečku kontaktovat, zda je situace opravdu tak vážná. Doposud se k hovoru či SMS zprávě nevyjádřila. Podle všeho je její syn v péči odborníků a dvojnásobná maminka tak našla trochu klidu. A to zejména díky tomu, že chladnou hlavu zachoval manžel Petr Leitgeb, který synovi poskytl první pomoc.

Každý rodič zná velmi dobře fakt, že mu dítě roste před očima. Zpěvačka, herečka a podnika...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu