Boj o život syna. Nikol Leitgeb zveřejnila snímek z nemocnice: Děkuju svému muži, že zachoval klid a Mauglího rozdýchal

Herečka Nikol Leitgeb
Herečka Nikol Leitgeb
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 9. 2021

Dvojnásobná maminka Nikol Štíbrová provdaná Leitgeb (34) zveřejnila na Instagramu snímek, který vypovídá o tom, že zažila nejhorší moment svého života. Její syn Tobias, který se narodil v červnu, je podle všeho hospitalizovaný na jednotce intenzivní péče. "Děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, svýmu muži, že zachoval klid a Mauglího rozdejchal. Seš největší frajer. Největší," uvedla herečka ke snímku, který zachycuje monitorovací přístroje v nemocnici. Podle všeho tak jejímu synovi šlo o život.

Nikol Leitgeb je už pár měsíců dvojnásobnou maminkou. Po synovi Mathiasovi se jí narodil druhý chlapeček, kterému vybrali s manželem Petrem jméno Tobias, ale přezdívají ho Mauglí.

Podle vyjádření, které dala na sociální sít Instagram, šlo patrně jejímu synovi o život. Herečka proto upozornila všechny rodiče, že monitor dechu je důležitou součástí pro bezpečí kojence.

"Pokud můžu jednu nevyžádanou radu, pořiďte si ty monitory dechu a online nebo offline kurz první pomoci," uvedla ke snímku, který působí hodně dramaticky, Nikol Leitgeb.

Redakce ŽivotvČesku.cz se pokoušela herečku kontaktovat, zda je situace opravdu tak vážná. Doposud se k hovoru či SMS zprávě nevyjádřila. Podle všeho je její syn v péči odborníků a dvojnásobná maminka tak našla trochu klidu. A to zejména díky tomu, že chladnou hlavu zachoval manžel Petr Leitgeb, který synovi poskytl první pomoc.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.