Bolest ze ztráty Hanky přemůžu prací. Žádné rakve nebudou, nesnáším to, říká Jiří Krampol

Jiří Krampol promluvil o posledním rozloučení.
Jiří Krampol promluvil o posledním rozloučení.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 8. 2020

Manželka herce Jiřího Krampola (82) Hana Krampolová (†59) v pondělí v podvečer náhle zemřela. Ještě před třemi týdny oblíbený herec věřil, že s jeho manželkou je všechno v nejlepším v pořádku. Alespoň soudě ze slov, která poskytl pro ŽivotvČesku.cz. Lidmi oblíbený herec poskytl exkluzivní rozhovor o posledním rozloučení své manželky, se kterou se chce rozloučit pouze v rodinném kruhu.

"Teď už je vše dobré. Jsme s Hankou na obědě a jsem od srdce rád, že už je konečně v pořádku. To je moje největší oslava," řekl herec Jiří Krampol pro ŽivotvČesku.cz, když slavil své narozeniny před třemi týdny. Jenže v té době plynul manželce Jiřího Krampola drahocený čas... V pondělí náhle zemřela.

Jak se v tuto chvíli cítíte?

Snažím se být mezi lidmi. Není mi nejlépe...

Říkal jste, že v tuto chvíli nebudete vynechávat žádné pracovní závazky...

To platí. V pátek jedu na takovou besedu. Bolest ze ztráty Hanky musím přemáhat prací, to je jediná šance. Přeci nebudu sedět doma a brečet.

Jak to bude s posledním rozloučením?

Bude to soukromé, jenom rodina. Žádný velký pohřby, rakve, já to nesnáším. Jen rodina a to je celé.

Poslední rozloučení

Podle informací, které má redakce ŽivotvČesku.cz k dispozici, se klasický pohřeb konat nebude. Místo něj dojde na zpopelnění. Hana Krampolová bude pochována do rodinného hrobu v Olšanech, a to vedle své matky.

Pohřeb proběhne v pondělí v Praze. Půjde o soukromé rozloučení v kruhu rodiny. Následně hosté půjdou zavzpomínat do jedné pražské restaurace.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.