Bondgirl z Vyhlídky na vraždu Tanya Robertsová nezemřela. Její smrt byla omyl, potvrdil agent

Americká herečka Tanya Robertsová nezemřela, ale leží na JIP
Americká herečka Tanya Robertsová nezemřela, ale leží na JIP
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 1. 2021

Zpráva o smrti americké herečky Tanyi Robertsové (65) obletěla všechna světová média. Jenže hvězda z legendární bondovky Vyhlídka na vraždu z roku 1985 ve skutečnosti nezemřela, ale leží ve vážném stavu v nemocnici. Potvrdil to její agent.

Omyl, ke kterému by nikdy nemělo docházet, se stal realitou v případě americké hvězdy Tanyi Robertsové, o jejíž smrti informovala všechna světová média. Skutečnost je však taková, že herečka stále žije. BBC to potvrdil její agent Mike Pingel, který informoval, že zůstává ve vážném stavu v nemocnici v Los Angeles.

Tanya Robertsová si zahrála po boku herce sira Rogera Moora (†89) a okouzlila i v seriálu Zlatá sedmdesátá. Na Štědrý den byla hospitalizována po kolapsu při procházce se svými psy. Robertsová však nezemřela, jak původně uvedl Pingel. Za falešnou zprávu se omluvil a vysvětlil, že hereččinu úmrtí oznámil na základě informací od jejího partnera Lance O´Briana.

Nemocnice smrt Robertsové vyvrátila a potvrdila, že leží ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče. "Nevypadá to dobře," řekl Mike Pingel ve svém vyjádření tiskové agentuře Press Association (PA).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.