Borat zpátky na scéně. Ukázal světu dceru, která se moc »nepotatila«. Je to totiž blonďatá výstavní kráska

Borata hraje anglický komik
Borata hraje anglický komik
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 10. 2020

Příběhy ztřeštěného reportéra se už staly doslova legendární záležitostí. Jenže tentokrát se tento Kazach vrací na scénu a vydává se vstříc dalším bláznivým dobrodružstvím po boku dcery a blonďaté modelky, která se svému otci ani za mák nepodobá.

Kazašský reportér, který nezná hranice a posouvá zavedené standardy morálky a slušnosti s úsměvem do dalekých krajin. I tak by se dal popsat filmový Borat, jehož osobnost představuje v reálu anglický komik a herec Sacha Baron Cohen (49), který před nedávnem oslavil narozeniny a za pouhý rok z něj bude padesátník. Jenže tentokrát se zřejmě výrazně zvedne sledovanost bláznivého dlouhána s knírem, protože představí svoji filmovou dceru Mariu Bakalovou (24), krásnou herečku s bulharskými kořeny.

Světlovlasá modelka zatím není příliš známá, ale vedle Sachy Barona Cohena přímo září. Je tak rozhodně příjemným zpestřením leckdy hodně drsného humoru, kterým herec dává originální »punc« svým dokumentům a filmům. Maria má na svém instagramovém profilu už více než 131 000 sledujících a v portfoliu fotek se ukazuje jako modelka, rebelka a třeba taky jako milovnice a ochránkyně zvířat.

Původní brunetka se odbarvila na blond a v minulosti se nebála ani krátkých »klučičích« střihů. V novém filmu se tak Boratova dcera konečně ukáže světlu světa a bude po boku šíleného otce čelit i situacím, do kterých anglický komik zapojil i celosvětovou pandemii koronaviru. Ten se totiž nebojí vážně ničeho.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.