Brenda z Beverly Hills promluvila o rakovině: Shannen Doherty prozradila, co ji drží nad vodou

Herečka bojuje se zákeřnou nemocí
Herečka bojuje se zákeřnou nemocí
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 10. 2020

Americká herecká superstar Shannen Doherty (49), kterou čeští diváci znají hlavně jako Brendu Walshovou z populárního seriálu Beverly Hills 90210, se svěřila, co jí pomáhá v těžkém boji s rakovinou. Shannen Doherty přiznala, že si uspořádává poslední věci a poděkovala fanouškům za dávky energie, které jí posílají.

Oblíbené herečce byla rakovina prsu diagnostikována už v roce 2015. Jeden čas se zdálo, že by Shannen Doherty mohla nad zákeřnou chorobou zvítězit, v roce 2020 se ale rakovina znovu vrátila. Herečka o nemoci mluví velmi otevřeně. Fanouškům i novinářům nedávno sdělila, že nemoc je ve čtvrtém stádiu.

Shannen Doherty v televizní show Good Morning America uvedla, že je ráda, že se o svůj životní příběh podělila s ostatními lidmi. Dostala velkou odezvu od ostatních jedinců, kteří zažívají něco podobného. Uvědomila si, že na těžký úděl není sama a to jí nakonec dalo velkou naději do dalších dnů.

Již dříve herečka přiznala, že pro své nejbližší chystá napsat dopisy, které si budou číst, až odejde. Chtěla by svým přátelům sdělit, co pro ni znamenali. "Vždy se chystám to udělat, ale pak si říkám, že to ještě odložím, že přeci mám ještě čas," zakončila smutné povídání žena, kterou svět zná jako ztřeštěnou Brendu z Beverly Hills.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.