Brian Austin Green alias David z Beverly Hills 90210 se ukázal po boku své těhotné partnerky. Chlapeček se narodí v červenci

Brian Austin Green s partnerkou
Brian Austin Green s partnerkou
Foto: Profimedia
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 5. 2022

Letos v únoru se rozvedl s herečkou Megan Foxovou (35), se kterou už dva roky nežil ve společné domácnosti, teď se Brian Austin Green (48) alias David z Beverly Hills 90210 stane popáté hrdým otcem. S tanečnicí Sharnou Burgessovou (36) čekají prvního společného potomka. A podle toho, co herec, který je známý jako David Silverman z kultovního seriálu Beverly Hills 90210, uvedl na sociálních sítích, termín narození miminka je v červenci. "Přivítáme chlapečka," oznámil pyšně.

Brian Austin Green je zkušeným otcem, který rozhodně ví, co je to mít lidově řečeno kupu dětí. Má tři syny – Noaha (9), Bodhiho (7) a Journeyho (5) s Megan Foxovou (36), s níž se podle magazínu People seznámil v roce 2004, následně o šest let později ji pojal za manželku, letos v únoru pak bylo jejich manželství definitivně rozvedeno. Dále je otcem už dospělého syna Kassia Lijaha (20), který vzešel z partnerského vztahu s herečkou Vanessou Marcilovou (53).

V současnosti více než rok ale patří jeho srdce australské tanečnici Sharně Burgessové (36). S ní očekává prvního společného potomka. A právě po boku nastávající maminky byl seriálový David Silverman zachycen fotografy na nákupech v Malibu. Ze snímku je patrné, že se bříško pohledné světlovlásce pořádně zakulacuje. Už zanedlouho totiž přivede na svět vytoužené miminko.

"Moc se těšíme z toho, že kolem 4. července přivítáme našeho chlapečka," prozradil na sociální síti Instagram budoucí pětinásobný otec podrobnosti o těhotenství své současné partnerky.

I když je herec podle všeho opravdu šťastný, vše ideální v jeho životě v minulosti nebylo. Zejména po rozchodu se zmíněnou Megan Foxovou. Poměrně dlouho se s rozpadem rodiny vyrovnával. Podle seriálového Davida je vše zlé ale už zažehnáno.

"Měli jsme skvělý vztah, já budu navždy milovat Megan a ona bude navždy milovat mě. Vybudovali jsme úžasnou rodinu a shodli jsme se na tom, že zůstaneme přáteli a budeme tu pro naše děti. Budeme jezdit na rodinné dovolené a soustředit se na to, abychom byli především dobrými rodiči," uvedl Brian Austin Green pro společenský magazín People.

I když zatím žádná společná dovolená s bývalou manželkou a dětmi neproběhla, rozhodně se tím, soudě podle snímku, netrápí. První společný potomek zamilovaného páru je totiž rozhodně tím, na co se v současnosti těší nejvíce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.