Bříško se jí pěkně zakulatilo. Ornella Koktová se pochlubila požehnaným stavem v 7. měsíci těhotenství

Ornella Koktová čeká svého třetího potomka
Ornella Koktová čeká svého třetího potomka
Foto: Archiv Ornelly Koktové

Ornella Koktová (27) s manželem Josefem (63) očekávají přírůstek do rodiny. Její požehnaný stav je rizikový, a to z důvodu, že otěhotněla velmi brzy poté, co se narodil její druhý syn. "Nejvíce trpím tím, že mám zakázáno být aktivní kvůli jizvě na břiše po Svenovi," prozradila pro ŽivotvČesku.cz nastávající trojnásobná maminka, která se těší, až na svět přivede svému manželovi vysněnou holčičku.

Aktuálně je Ornella v sedmém měsíci těhotenství, které je ale rizikové. Otěhotněla totiž poměrně brzy po druhém porodu. A tak na sebe musí dávat velký pozor. Naštěstí má ohleduplného manžela, který břemeno domácnosti vzal na sebe.

"Cítím se dost unaveně ve smyslu, že mysl by skákala přes překážky, tělo bohužel nemůže. Už se těším, až malá bude na světě a já opět fungovat normálně," okomentovala pro ŽivotvČesku.cz svůj snímek Ornella, která je v rizikovém těhotenství.

ᴵ ᴸᴼᵛᴱ ᵁ... ❤️ #thirdtrimester #pocelymdnunanohou #auauau

Zveřejnil(a) Ornella Koktová dne Pátek 29. ledna 2021

"Jde o to, aby to Ornella vydržela zdravotně. Nesmí v těhotenství prakticky nic, co je zátěžové. Nesmí zvednout ani tašku s nákupem. Lékař říká, že to zvládne, pokud neudělá nějakou hloupost. Nesmí zvedat ani děti, takže Svena koupu já, přebaluji, dělám všechno okolo. Na druhou stranu se tak udržuji ve formě, protože o pohyb nemám nouzi," dodal pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta s tím, že manželka Ornella je pod přísným dohledem lékařů.

Pro ŽivotvČesku.cz kdysi úspěšný podnikatel prozradil, že v současnosti řeší také jméno pro dceru. Jedno z možných jmen je Anička, ale prý bude hlavně záležet na manželce.

Moderátorka a modelka Iva Kubelková (43) patří mezi ženy, které ani po čtyřicítce neztráce...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.