Bříško se jí v 7. měsíci krásně zakulacuje. Roman Vojtek si vyrazil s manželkou a dětmi na zlínský festival

Roman Vojtek s manželkou Petrou.
Roman Vojtek s manželkou Petrou.
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2020

Manželé Petra (32) a Roman (48) Vojtkovi očekávají už v listopadu svého prvního společného potomka. Manželka talentovaného herce je aktuálně v 7. měsíci těhotenství a společně s dětmi si všichni vyrazili na zlínský filmový festival. "Těhotenství si užíváme, všechno je v pořádku," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Roman.

Požehnaný stav si užívá nejen nastávající maminka, ale i populární herec a moderátor. A protože je vše v naprostém pořádku, užívali si krás a pohostinnosti zlínského kraje.

"Jsme ve Zlíně na festivalu jako každý rok, jen kvůli koronaviru v jiném termínu. Děti sem jezdí od narození, tak jsme je vzali na víkend, protože tady je hezký dětský program. Ale v neděli se vrátily kvůli škole a školce zpět domů. Těhotenství manželky si užíváme dobře, protože vše je v naprostém pořádku," prozradil pro ŽivotvČesku.cz talentovaný herec a moderátor s tím, že manželka je v 7. měsíci požehnaného stavu a společně se těší na prvního společného potomka.

"V listopadu máme termín a já ve Zlíně zůstávám do čtvrtka coby jeden z moderátorů festivalu," dodal sympatický Roman Vojtek, který má z předchozího manželství dceru Editu (10) a syna Benedikta (5).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.