Bruce Willis bude tchánem. Jedna z jeho 5 dcer se bude vdávat, ukázala blyštivý prsten

Bruce Willis a jeho dcera Tallulah
Bruce Willis a jeho dcera Tallulah
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 5. 2021

Herec Bruce Willis (66) se v brzké době bude chystat na veselku. Tu uspořádá jeho dcera Tallulah (27), která byla v minulosti známá především pro svou divokost a zveřejňování obnažených snímků. O ruku ji požádal po teprve ročním vztahu filmař Dillon Buss (32). Bruce Willis se tak poprvé stane tchánem, dcer má ale celkem 5 a tak jistě nejde o poslední svatbu, kterou navštíví.

Tallulah Willisová je nejmladší dcerou Bruce Willise a Demi Mooreové. Herec má ještě dvě malé dcerky s nynější manželkou Emmou. Aktuálně se raduje, že konečně bude tchánem. Veselku bude dcera pořádat po teprve roční známosti.

Dillon Buss požádal dceru Bruce Willise o ruku na zahradě. Nadšená Tallulah se pochlubila prstýnkem, který natočila na ruce, která se samým nadšením stále ještě třásla. "Jsem zasnoubená," napsala stručně k příspěvku na sociální síti.

Budoucí nevěsta se už nyní těší, až si o zásnubách a svatbě popovídá s rodinou. V minulosti ale uvedla, že na dívčí povídání Bruce příliš není. "Když se sejdeme a mluvíme třeba o šatech, je mi ho vždy líto. Vypadá tak nešťastně," zasmála se v rozhovoru pro magazín Amplifon.

V minulosti byla Tallulah známá jako ta nejdivočejší z dcer Willise a Mooreové. Na sociální sítě rovněž často sdílela odhalené snímky, zdá se ale, že po boku mladého ambiciózního filmaře zkrotla. Zanedlouho z ní bude nejen věrná partnerka, ale i vdaná paní.

"Lidé o mě vždy měli určitou představu a já jsem ji nenaplňovala. Naštěstí jsem učinila několik velkých změn a konečně jsem sama sebou," vysvětlila dnes již klidná Tallulah Willisová magazínu Nylon.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.