Bruce Willis slaví 66. narozeniny. Mám víc vrásek, ale jinak žádná změna, říká herec o stárnutí

Bruce Willis si vyrazil na projížďku na kole
Bruce Willis si vyrazil na projížďku na kole
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 3. 2021

V roce 1998 se díky filmu Smrtonosná past proslavila dnešní legenda akčních filmů a komedií Bruce Willis. Ten slaví už 66. narozeniny a stárnutí, ačkoliv je na něm znát, mu nikterak nepřekáží. Do důchodu se ještě ani zdaleka nechystá a pozoruje jen, že mu přibývají vrásky. "Tělo mi samo řekne, až bude čas přestat," řekl slavný herec.

Muži v Hollywoodu jsou až na výjimky jako víno, s věkem zrají. Jako na dobře zrající víno na sebe pohlíží legendární Bruce Willis, který se na stárnutí těšil. "Když jsem se kdysi viděl ve Smrtonosné pasti, říkal jsem si, že mám obličej jako dítě. Teď mám konečně výrazné mužské rysy," řekl herec v rozhovoru pro magazín Zoomer.

Stárnutí Willise ani v nejmenším netrápí a myslí si, že by se jeho přístupem měl inspirovat každý. "V mém věku se cítím pohodlně, neštve mě, kolik mi je let. Vidím, že stárnu, ale necítím se starý, dobře o sebe pečuju, zdravě jím," popsal Bruce svůj pozitivní náhled.

"Když je vám přes 60, tak podle statistik pravděpodobně zemřete během následujících 10 až 30 letech. Není to nic, co by mě děsilo, ale vím díky tomu, že si chci užít opravdu každý den," vysvětlil herec, co ho motivuje ke každodenním dobrodružstvím.

Jen během roku 2021 se Bruce Willis objeví v celkem 8 filmech a dává tak jasně najevo, že ačkoliv se už změnil z vlasatého svalovce v holohlavého muže ve formě, na důchod se nechystá. "Když natáčím scénu kde padám, tak se mi hůř vstává, ale říkám si, že je to tím, že jsem dopadl tvrději než obvykle," poznamenal herec.

"Tělo mi samo řekne, až bude čas přestat a vzdát se akčních scén. V tuto chvíli mám ale pocit, že svou práci stále dělám dobře a jsem způsobilý ji dělat. Jsem herec, nemusím být tak vypracovaný jako například vojáci," doplnil pomalu a optimisticky stárnoucí Bruce Willis.

Herec Bruce Willis (66) je otcem pěti dcer, jen jedna se ale snaží jít v jeho stopách a da...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu