Bude to ještě napínavé. Hlavně, že všichni přežili ve zdraví, říká Aleš Háma o show plné proměn

Aleš Háma si v show vyzkoušel novou roli
Aleš Háma si v show vyzkoušel novou roli
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 11. 2020

Televizní diváci se dočkali dalšího dílu sedmé řady populární show plné kostýmů a masek. Tentokrát se do své role moderátora po karanténě vrátil Vladimír Polívka (31). A zároveň v kompletním složení i porota. Hostem tentokrát a naposledy byla herečka Patricie Pagáčová (31), která suplovala původně jiného hosta. "Hlavní je, že všichni přežili ve zdraví," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz skutečnost, že někteří z účastníků show se potýkali s karanténou či onemocněním.

Moderátor pořadu Vladimír Polívka musel být v povinné karanténě, koronavirem onemocněla Eva Burešová či Erika Stárková. Již dříve se s infekcí potýkala Bára Basiková.

"Celá show se blíží ke konci a jsem rád, že se to ustálilo. Jsem zvědavý, kdo postoupí do finále. Bude to ještě napínavé. Hlavní je, že všichni přežili ve zdraví," řekl pro ŽivotvČesku.cz porotce soutěže Aleš Háma.

Další díl populární show přinesl řadu zajímavých momentů, ale i kostýmů a interpretací skladeb od populárních autorů.

Eriku Stárkovou viděli diváci jako Pink. Hudebník Jordan Haj vystoupil jako Jiří Korn, Andrea Kalousová to rozjela jako Dua Lipa. Zpěvačka Bára Basiková ohromila jako Liza Minnelli. Herečce Jitce Čvančarové sedla skladba od Eltona Johna. Zpěvákovi Martinu Schreinerovi se bravurně podařilo zazpívat skladbu od Jamese Arthura, což bylo velmi kladně hodnoceno porotou, která poté, co Martin dozpíval tleskala vestoje. Bořek Slezáček se představil jako Conchita Wurst. Překvapením večera bylo vystoupení Alberta Černého, který vystoupil ve dvojroli, kdy zpíval jako George Michael a Luciano Pavarotti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.