Bude to kluk. Eva Burešová a Přemek Forejt se těší na svého společného syna. Výbavičku už herečka a kontrolor hranolek ladí do modra

Profimedia
Přemek Forejt a Eva Burešová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 9. 5. 2022

Eva Burešová (28) se za pár měsíců stane dvojnásobnou maminkou a svému partnerovi Přemku Forejtovi (35) přivede na svět společného potomka. Stejně jako dříve redakce ŽivotvČesku.cz přinesla exkluzivní informace o tom, že herečka se pochlubí svým těhotenstvím »podle plánu«, tak tentokrát neudržela svou radost v soukromí a pochlubila se, že to bude chlapeček. "Eva i Přemek se těší z toho, že se jim narodí chlapeček," řekl pro ŽivotvČesku.cz zdroj z blízkého okolí herečky.

Na konci března redakce ŽivotvČesku.cz přinesla informaci, o které se jen spekulovalo. A to o tom, že herečka prochází radostnou těhotenskou proměnou. "Přibližně za dva týdny má ve Tváři vystupovat Přemek Forejt. Pochlubí se tam ultrazvukem," řekl pro ŽivotvČesku.cz zdroj, který si přál zůstat v anonymitě. Za dva týdny se herečka pochlubila před vysíláním pořadu na svém Instagramu šťastnou novinkou, o které tvrdila, že je tajná, ale ve skutečnosti ji věděli i lidé, kteří jí nejsou blízcí. Kdyby totiž takovou informaci chtěla utajit, tak ji logicky utají.

Teď se historie opakuje. Redakce ŽivotvČesku.cz z velmi blízkého okolí Evy Burešové získala informaci o tom, že herečka a její šéfkuchař, který se před časem stal pyšným kontrolorem hranolek v jednom známém fastfoodovém řetězci, se těší na syna. "Bude to kluk. Takže výbavičku už nakupují barevně do modra," řekl pro ŽivotvČesku.cz zdroj, který si přál zůstat z pochopitelných důvodů v anonymitě.

Časté hlazení bříška, rychlé změny emocí a další projevy, které provází těhotenství většiny žen, se mají týkat i herečky Evy Burešové (28). V posledních týdnech se stále více spekuluje, že je těhotná. Redakce ŽivotvČesku.cz získala informace, které to potvrzují. "Je ve čtvrtém měsíci těhotenství a podělit se o radostnou zprávu má s fanoušky během vysílání pořadu Tvoje tvář," řekl pro ŽivotvČesku.cz zdroj, který je herečce blízký. Otcem miminka má být samozřejmě její přítel - šéfkuchař Přemek Forejt (34).

Hvězda mýdlové opery a její osudový muž se opakovaně nechali slyšet, že pohlaví miminka znají, doposud ho ale nesdělili. Oba z předchozích vztahů dítě už mají - Eva Burešová vychovává čtyřletého syna Nathaniela, šéfkuchař dceru Stellu. Společně tvoří pár od konce roku 2020. V loňském říjnu oslavili první společný rok.

Tenistka Lucie Šafářová (34) se na sociální síti pochlubila dojemným snímkem své rodiny, k...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu