Byla jsem jako dělo, říká Eva Feuereislová o oslavách se zlatými hochy v baru, kam chodívají zlatokopky

Eva Feuereislová a Radim Rulík
Eva Feuereislová a Radim Rulík
Foto: Se svolením Evy Feuereislové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 5. 2024

To se poštěstí málokomu. Zblízka se podívat na zlatou medaili z hokejového šampionátu a ještě se vyfotit s trenérem Radimem Rulíkem. V rámci oslav prvenství České republiky na mistrovství světa se k hokejovým špičkám a samotnému kouči dostala v jednom z vyhlášených pražských barů samozvaná »Plastic Queen« Eva Feuereislová. S trenérem »nároďáku« sdílela selfíčko na sociální platformě a se svými dojmy se svěřila redakci ŽivotvČesku.cz. "Pan trenér je moc sympatický a jsem šťastná, že jsem si mohla potěžkat medaili," sdělila nepřehlédnutelná silikonová diva.

Na oslavy vítězství a zisku zlaté medaile z domácího šampionátu vyrazila i někdejší účastnice reality show VyVolení Eva Feuereislová. Plastiková Barbie, jak se jí ve veřejném prostoru přezdívá, slavila společně s národním týmem a jeho členy v jednom z pražských barů, který je známý tím, že se v něm potkávají atraktivní dámy a úspěšní muži.

Bujará oslava s hokejisty nebyla pro milovnici estetických zákroků jediným velkým zážitkem. Průbojná Eva se vyfotila se samotným koučem mužstva Radimem Rulíkem. Na snímku, který sdílela na svém instagramovém profilu, má kromě trenéra omotaného kolem pasu i pověšenou vítěznou medaili na krku.

"Byla hodně těžká, ale komu se to poštěstí mít ji na krku a vidět ji zblízka. Pan trenér byl moc sympatický a příjemný, pila jsem tolik, že ještě dnes mě bolí hlava, byla jsem jako dělo," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz plastikami vylepšená plavovláska. Nic víc kromě selfíčka s trenérem ale prý neulovila. "Lovit jsem tam ani nešla," uvedla vnadná Eva.

Oslavy hokejových mistrů začaly v pondělí na Staroměstském náměstí s davy fanoušků. Čeští hokejisté slavili s pohárem mistrů světa na střeše autobusu. Na pódiu se odvázali jak členové týmu, tak i jejich drahé polovičky. V pozdějších hodinách pak následovala takzvaná »Tour de Bar«, kdy mužstvo s ostatními členy navštívilo několik pražských barů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.