Byt 2+kk vyměnila za dům ze 16. století. Nejsme očkovaní, léto tedy strávíme na vesnici, říká Andrea Růžičková

Herečka Andrea Růžičková
Herečka Andrea Růžičková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 7. 2021

Charismatická herečka Andrea Růžičková (36) si s manželem Mikolášem (42) splnili začátkem loňského roku životní sen. Pořídili si dům na vesnici ze šestnáctého století, který během epidemie koronaviru rekonstruovali. Aktuálně si užívají přestavby a ladí už jen drobnosti. "Rekonstrukci máme prakticky za sebou," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka s tím, že letos letní dovolenou v zahraničí neplánují. Důvodem je očkování.

Herečka se svým osudovým mužem vychovávají dva rozkošné syny - staršího Tobiáše a mladšího Jáchyma. A tím, že našli dům svých snů, nemají potřebu vyrazit na dovolenou k moři. Zejména ale kvůli tomu, že k očkování jsou zdrženlivější.

"Jsme na vesnici a plánujeme přes léto tady zůstat. Cítíme se svobodně a nikdo nás v ničem neomezuje. Chodíme na výlety, poznáváme okolí a užíváme si to, protože jsme v krásném prostředí. Žádné zahraničí neplánujeme, protože nejsme očkovaní a zatím o tom ani neuvažujeme, takže nechceme podléhat nějakým stresovým situacím," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz respektovaná herečka.

Léto tak stráví ve svém domově, který je ve vzdálenosti přibližně hodinu od Prahy. Kvůli tomu, že se rozhodli žít mimo hlavní město, opustili původní domov v Praze, kde žili v bytě o velikosti 2+kk. "Byt byl pro nás malý, ale necháváme si ho. Rekonstrukci na domě máme prakticky za sebou. Hrubé věci jsou už udělané a teď už si to jen zvelebujeme. Když je potřeba, tak vyrazíme do Prahy, kde máme právě náš starý byt. Tam třeba tři dny strávíme, což je tak akorát a pak se zase vracíme domů," dodala půvabná herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.