Bývalá dětská hvězda je v dospělosti krásnější než kdy dřív. Trojnásobná máma Hilary Duffová má obdivuhodnou postavu

Hilary Duffová
Hilary Duffová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 8. 2022

Americká zpěvačka a herečka Hilary Duffová (34), která se proslavila už v dětství díky seriálům a filmům od společnosti Disney, dospěla do krásy. Dnes je nejen dospělou ženou, kterou stále živí její herecký talent, ale také trojnásobnou maminkou s obdivuhodnou postavou. Pro magazín Women's Health promluvila o tom, jak moc se v Hollywoodu řeší kilogramy navíc.

 

Hilary Duffová se zapsala do povědomí diváků v disneyovském televizním seriálu Lizzie McGuire. Ten v České republice příliš populární nebyl, srdce zdejších diváků si ale získala například ve filmu Kadetka Kelly či v oblíbeném romantickém snímku pro teenagery s názvem Moderní Popelka. Dnes už pubertální dívky nehraje a nejdůležitější roli získala v reálu.

Více než herečkou je dnes Hilary Duffová především maminkou tří dětí, z nichž nejmladšímu je teprve rok. Přesto sympatická blondýnka vypadá naprosto fantasticky a má figuru, jakou by jí mohly i bezdětné ženy závidět. To by si ona sama ale nepřála. Přiznala totiž, že její vzhled pro ni dlouhé roky představoval nejistotu.

"Kvůli mé profesi jsem si nemohla pomoct a neustále jsem si říkala, že herečky jsou přece štíhlé. V 17 letech jsem proto trpěla poruchou příjmu potravy. Až po druhém dítěti jsem se se svým tělem smířila a začala jsem na něm milovat každý nedostatek. Jsem na něj pyšná, dalo mi tři krásné děti. Víc si věřím i díky tomu, že vím, že mě netvoří jen má tělesná schránka," řekla herečka pro magazín Women's Health.

Hilary Duffová dále pak přiznala, že na svém těle pracuje nejen jídelníčkem, ale také cvičením. Nic z toho však nedělá proto, aby byla v očích široké veřejnosti krásná, ale proto, aby se sama cítila dobře a aby byla fit pro své děti, kterým chce být aktivní životní parťačkou.

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.