Bývalá dětská hvězda se chce poprat o svobodu. Amanda Bynesová si nechá odstranit tetování a míří se svou matkou k soudu

Herečka Amanda Bynesová ve filmu Co ta holka chce
Herečka Amanda Bynesová ve filmu Co ta holka chce
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 3. 2022

Herečka Amanda Bynesová (35), známá především z romantických komedií pro teenagery, je jednou z někdejších dětských hvězd, jejichž život v dospělosti nenabral příliš pozitivní směr. Závislost na drogách ji dostala do opatrovnictví matky, kterého se nyní snaží zbavit. Prošla navíc proměnou, po které by ji asi poznal jen málokdo.

Slibnou kariéru Amandy Bynesové přetnula závislost na drogách, alkoholu a psychické potíže. V roce 2010 oznámila, že už se herectví věnovat nebude, a aktuálně stále platí, že jí život do značné míry řídí její matka, které dceru svěřil do opatrovnictví soud. S tím chce ale kdysi velmi slavná herečka, nejen po vzoru zpěvačky Britney Spearsové (40), skoncovat.

Začátek jejího pádu, jak u dětských hvězd není ničím výjimečným, odstartoval alkohol a drogy, se kterými svého času velmi experimentovala. Marihuanu zkusila už v 16 letech, celá škála tvrdších drog následovala jen krátce poté. To vše pod bedlivým dohledem řady zahraničních médií včetně amerického deníku The Washington Post. Opatrovnictví nařídil soud v roce 2013 po několika šílených incidentech. Sousedům třeba benzinem zapálila příjezdovou cestu, přičemž zranila i svého psa.

Dnes je situace jiná. Bynesová se podle svých slov ze spárů závislosti vymanila a chce vést život zodpovědně a hlavně po svém. Právě v tom jí nicméně brání zmíněné opatrovnictví. Že to chce změnit, oznámila před několika dny na nově založeném profilu na Instagramu. Svým příznivcům poslala následující vzkaz. "Jak je, Instagrame? Tady Amanda Bynesová. Za dva týdny je datum mého soudního stání. Všem bych vám chtěla moc poděkovat za lásku a podporu, kterou mi vyjadřujete," řekla herečka na prvním zveřejněném videu. Ráda by prý také založila rodinu, po které touží. Jak se k celé věci staví její matka, které se soud samozřejmě také týká, zahraniční média neuvádějí.

V dalším příspěvku pak Amanda Bynesová uvedla, že se bude zbavovat srdíčka, které má vytetované na tváři. A změnou od dob, kdy se objevovala ve filmech a seriálech, prošla i její vizáž. Na zmíněném instagramovém videu je vidět, že si část vlasů obarvila na černo a část má šedivou. Pokud se odstranění tetování podaří, bude o něco více podobná svému někdejšímu já. Teď by ji pravděpodobně poznal málokdo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.