Bývalá supermodelka Kate Mossová se ukázala nenalíčená po boku dcery. Lila Grace vypadá jako dvojče své matky

Modelka Kate Mossová a její dcera
Modelka Kate Mossová a její dcera
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 7. 2021

Módní návrhářka a bývalá modelka Kate Mossová (47) platila v dobách své největší slávy nejen za velmi úspěšnou ženu, ale také neřízenou střelu. Účastnila se večírků, na kterých alkohol a drogy nechyběly, a proto je s podivem, že krátce před padesátkou vypadá i bez líčení stále skvěle. Vedle své dcery, které dala jméno Lila Grace (18), vypadá skoro jako její dvojče.

Kate Mossová v minulosti platila za jednu z nejúspěšnějších modelek. Byla tváří mnoha známých značek, ale také ženou, která holdovala drogám, alkoholu a prožila mnoho bouřlivých vztahů. Dokázala se však vrátit na správnou cestu a dnes je úspěšnou módní návrhářkou a vzornou matkou. Je až s podivem, že po všem, čím si prošla, vypadá stále velmi dobře.

Osmnáctiletá Lila Grace je kopií slavné matky nejen vzhledově, vydala se dokonce i stejnou kariérní cestou. Už nyní je úspěšnou modelkou a Kate Mossová jí je skvělým vzorem a především podporou, kterou ve svém věku potřebuje.

Svou první přehlídku šla Lila Grace v prosinci loňského roku, a dokonce ji zahajovala. "Samozřejmě jsem ji sledovala a podporovala, byla jsem nervózní za ni. Když to zvládla, zaplavily mě emoce a byla jsem na ni velmi pyšná," řekla Kate Mossová britskému magazínu Vogue.

Bývalá supermodelka si schovala skvělé oblečení z dob své největší slávy a nyní ho postupně předává dceři. "Nechala jsem si spoustu značkových a stylových věcí, stará móda se dnes navíc vrací. Lila se mi už vloupává do šatníku a ty kousky tam na ni čekají. Vypadají na ní lépe, než kdysi na mě, nevím, jestli nemám trochu žárlit," zasmála se Mossová.

V rozhovoru pro Vogue se rozpovídala i Lila Grace, která má ke slavné mamince skvělý vztah. "Máma je krásná žena a moc hodný člověk se zlatým srdcem. Když mám těžký den, mohu za ní přijít, ona mě obejme a hned je mi lépe. Všichni říkají, že jsme si hodně podobné a já doufám, že až mi bude přes čtyřicet, budu vypadat tak skvěle jako teď ona," svěřila slavné modelky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.