Bývalý agent 007 ukázal manželku v plavkách a vyznal jí lásku. V mých očích je nejkrásnější, říká Pierce Brosnan

Herec Pierce Brosnan s manželkou
Herec Pierce Brosnan s manželkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 10. 2021

Herec Pierce Brosnan (68) byl svého času idolem žen, především pak v období, kdy hrál Jamese Bonda v populárních filmech. Nikdy však neměl potřebu si začínat nezávazné románky a vždy byl věrný ženě, kterou miloval. Tou je od roku 1994 novinářka Keely Shaye Smithová (58), se kterou se v roce 2001 oženil. Ta nedávno oslavila narozeniny a herec na její počest na sociální síť přidal snímek, na kterém je jen v plavkách a vyjádřil jí lásku.

Začátkem 90. let se mohlo zdát, že Pierce Brosnan se už nikdy nezamiluje. Jeho manželka Cassandra Harrisová byla vážně nemocná a v roce 1991 podlehla rakovině vaječníků. Pro oblíbeného herce šlo o velmi složité životní období. O tři roky později ale v Mexiku poznal svou nynější manželku Keely, která ho naprosto okouzlila. V roce 2001 se s ní oženil a od té doby ho jiné ženy nezajímají.

Keely začala s věkem přibírat a toho si všimla jak americká média, tak veřejnost. V internetových diskuzích se objevovaly i vulgární komentáře na její adresu a někteří lidé tvrdili, že tak atraktivní muž jako Brosnan se k plnoštíhlé ženě nehodí. Tento teror došel tak daleko, že se herec musel své ženy zastat. "Kamarádi jí nabízeli liposukci, ale o to nestojíme. Miluji každý záhyb jejího těla, v mých očích je tou nejkrásnější ženou na světě," řekl filmový Bond, jak cituje portál Goalcast.

Manželé nadále nevěnují pozornost tomu, co si o nich kdo myslí a užívají si společného času. Jsou ve věku, kdy mají už nárok více odpočívat než pracovat a proto spolu často jezdí na exotické dovolené, kde si užívají moře a vzájemné společnosti. Keely nyní oslavila narozeniny a Pierce Brosnan, přestože jí popřál osobně, jí nezapomněl pogratulovat ani na Instagramu.

Pierce Brosnan zveřejnil fotku, na které je jeho žena ve volných plavkách a k té připsal láskyplné přání. "Má nádherná životní láska Kelly oslavila 58. výlet okolo slunce," napsal herec k fotografii, kterou sám zachytil. Tento manželský pár je důkazem, že pravá láska na vzhled nehledí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.