Bývalý moderátor Libor Baselides na premiéře muzikálu obdivoval krásnou Machálkovou

Libor Baselides a  Martina Kamarýtová
Libor Baselides a Martina Kamarýtová
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 10. 2020

Bývalý moderátor Libor Baselides (56) se po delší době ukázal ve společnosti. Nalákala ho premiéra očekávaného muzikálu Kat Mydlář, která se konala 1. října 2020 v pražském Divadle Broadway.

Muzikál Kat Mydlář patří k autorské tvorbě trojice velkých jmen - hitmakera Michala Davida (60), hudebníka Lou Fanánka Hagena (54) a tanečníka Libora Vaculíka (63). Na jeho premiéru v Divadle Broadway dorazila řada známých tváří. Překvapením byl Libor Baselides, bývalý moderátora TV Nova a dodnes trvající Snídaně s Novou.

Ten hýřil dobrou náladou. Během představení se potkal se zpěvačkou Leonou Machálkovou (53). "Leona je stále půvabná talentovaná zpěvačka a já jsem rád, že jsem se s ní potkal. Znám ji už od doby, kdy jsem byl moderátorem Snídaně s Novou. V současnosti žiji ve Španělsku a v Česku jsem jen krátkodobě," řekl pro ŽivotvČesku.cz Libor, který dorazil po boku kamarádky Martiny Kamarýtové.

Libor se před časem odstěhoval, žije v turisticky oblíbeném letovisku Maspalomas na Kanárských ostrovech. Bývalý moderátor dorazil jako elegán v černé a přesto, že si vzal pohodlné tenisky, i s těmi ladil. Kvůli všude se šířící nákaze covid-19 nezapomněl ani na barevnou roušku, kterou měl neustále připravenou v ruce pro případ potřeby.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.