Bývalý šéf soutěže krásy Zapletal prodává svou farmu. Cena je 50 milonů

Wiki / Farma Blaník
Wiki / Farma Blaník
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 6. 2020

Když před dvanácti lety prodal soutěž krásy Miss ČR a začal budovat Farmu Blaník, splnil se mu další životní sen. Osmasedmdesátiletý Miloslav Zapletal se ale rozhodl nádhernou farmu prodat. Důvodem jsou jeho synové, kteří odmítají rodinný podnik převzít.

Zapletal to přiznal v rozhovoru pro Blesk. "No, snažíme se ji s mými syny prodat. De facto už delší dobu patří jim," uvedl Zapletal, na jehož farmu každoročně jezdí tisíce rodin s dětmi.

Za farmu chce částku v řádu desítek milionů korun. "Moje představa je kolem padesáti milionů korun. Jsou tu dva hotýlky pro pětasedmdesát hostů, skvělá restaurace, Farma-park – podblanický ráj dětí a zábavy s výběhy zvířat a řadou netypických atrakcí, pozemky kolem farmy... Je tu nádherná příroda, navýsost spokojené děti i rodiče, krásné zážitky a zdravý vzduch," říká Zapletal, jehož farma stojí u Ostrova u Louňovic pod Blaníkem.

Podle bývalého šéfa soutěže krásy do farmy nainvestoval kolem šedesáti milionů, které získal prodejem Miss. "Žádné peníze mi nezůstaly, ale máme krásnou farmu," dodal Zapletal, který věří, že farma svého zájemce najde.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.