Byznys má přednost před miminkem. Taťána Makarenko řekla, co ji donutilo nechat se očkovat

Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko
Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2021

Ředitelka soutěže Miss Czech Republic a bývalá modelka Taťána Makarenko (30) jen kvete po boku mladšího přítele Martina, se kterým ji čeká letní dovolená. "Chystáme se do Itálie, dovolenou plánoval přímo Martin, který má Itálii moc rád. Dvanáct dnů budeme jezdit křížem krážem po vlastní ose," prozradila Taťána Makarenko pro ŽivotvČesku.cz a řekla, jakou roli nyní v jejím životě hrají myšlenky na miminko.

Téměř devět let tvořila Taťána Makarenko stabilní pár s hokejistou Zdeňkem Bahenským. Pak se ale rozešli, protože přestali mít společné zájmy a zjistili, že jejich společná cesta je na křižovatce. Ředitelka soutěže Miss Czech Republic ale sama dlouho nezůstala a nyní tvoří zamilovanou dvojici s podnikatelem Martinem.

"V létě se chystáme do Itálie, dovolenou plánoval přímo Martin, který má Itálii moc rád. Dvanáct dnů budeme po vlastní ose jezdit křížem krážem. Už jsme takto cestovali loni a bylo to super. Když zbude čas, tak bych ráda ještě do španělské Marbelly na golf," popsala prázdniny pro ŽivotvČesku.cz sympatická brunetka, která se nejen kvůli své práci odhodlala jít na očkování.

"Už jsme registrovaní, první dávka mě čeká 23. června. Martin bude taky očkován, tak by cestování mělo být v pohodě. Teď budu hodně jezdit s holkami po světových soutěžích a nemohu si dovolit spoléhat se na to, zda mi někde v zahraničí vyjde či nevyjde test. Kvůli práci očkování potřebuji," popsala bývalá úspěšná modelka pro ŽivotvČesku.cz, jak přistupuje k vakcinaci proti koronaviru.

Uvolněná a dobře naladěná Taťána Makarenko je ve věku, kdy ženy začínají intenzivně přemýšlet o tom, že si pořídí potomka. Taťánu zatím ale takové myšlenky nepřepadly. "Miminko žádné nečekáme, a abych řekla pravdu, ani nad tím zatím nepřemýšlím. Mám práce na hlavu, dostala jsem se do fáze, že mám svůj byznys, kterému se věnuji na sto procent, takže miminko posouvám a posouvám a myslím si, že mám ještě dost času," řekla na rovinu úspěšná podnikatelka.

Akční herec Jason Statham (55) si čas od času musí dát pauzu od náročného natáčení filmů, ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.