Cameron Diazová i jako padesátnice vypadá bez make-upu skvěle. Často si ani nemyju obličej, přiznala

Cameron Diazová
Cameron Diazová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 9. 2022

Cameron Diazová (50) v roce 2014 oznámila, že jde do hereckého důchodu. Letos oznámila comeback, ale pohodlí se vzdávat nehodlá. Vyrážet do ulic nenalíčená je pro ni už zvyk. Jak odhalila v podcastu Rule Breakers, doma má sice mnoho kosmetických produktů, ale většinu času je vůbec nevyužívá.

Cameron Diazová svou kariéru neoficiálně ukončila posledními snímky v roce 2014, až později oznámila, že se skutečně rozhodla herectví pověsit na hřebík. Soustředila se sama na sebe a od roku 2019 i na dcerku Raddix. V tom chce pokračovat, přestože se ke své práci vrátí. Nehodlá se především vzdát vlastního pohodlí.

Pro herečku není ničím neobvyklým si vyjít ven bez make-upu. Někdy má lepší dny, někdy horší, ale na to, že kosmetiku téměř nevyužívá, vypadá v 50 letech skvěle. Její uvolněný přístup k líčení je způsobený tím, že v minulosti se svým vzhledem zabývala až moc, čímž škodila své psychice. Dnes to má úplně naopak.

"Doslova nedělám nic. Dokonce si často obličej ani nemyju. Dvakrát do měsíce se podívám v koupelně na nějaký krém a řeknu si, že bych se tím měla namazat. Přece by to i tak mělo fungovat, ne? Prostě jsem v životní fázi, kdy se mi do takové rutiny nechce investovat energii," řekla Cameron Diazová v podcastu Rule Breakers.

Oblíbená herečka dále přiznala, že všelijakých kosmetických produktů má doma mnoho, ale používat je se jí nechce. Je s podivem, že ačkoliv si dle svých slov obvykle obličej ani večer neumyje, vypadá stále tak dobře.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.