Cameron Diazová je lidský chameleon. Přesně po roce prošla neuvěřitelnou proměnou. Měsíc před 50. narozeninami vypadá skvěle

Cameron Diazová
Cameron Diazová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 7. 2022

Její tvář si pamatuje každý fanoušek hollywoodských filmů. Modré oči, široký úsměv a energie, která z Cameron Diazové (49) v současnosti sálá, vypovídá o tom, že nečekaný návrat do filmové branže s ní udělal divy. Přesně před rokem bylo vše jinak. Když ji na začátku loňského srpna zachytili fotografové (snímek vlevo), tehdy jako herečka v důchodu mnohé zaskočila svým vzhledem. V pořadu CBS Saturday Morning před pár dny ale uvedla, že se vrací před kameru. Na nejnovějším snímku (vpravo) vypadá skvěle, a to za měsíc oslaví 50. narozeniny.

Cameron Diazová svou kariéru neoficiálně ukončila posledními snímky v roce 2014, až později oznámila, že se skutečně rozhodla herectví pověsit na hřebík. Soustředila se sama na sebe a později od roku 2019 i na dcerku Raddix. Zdálo se, že její hollywoodský konec je definitivní, nyní ale překvapila oznámením, že se vrací, o jejím návratu informoval i deník Daily Mail.

"Když něco umíte, rozumíte tomu, víte, že to děláte dobře, ale pohltilo to celý váš život, je dobré na čas ustoupit do pozadí a zamyslet se. Co bych mohla dělat lépe, co by mě naplňovalo? Všichni máme jen 100 procent na rozdávání a vždy musíme přijít na to, jak je co nejlépe rozdělit mezi vše, co je pro nás důležité," řekla Cameron Diazová v rozhovoru pro CBS Saturday Morning.

Ještě před rokem ale bylo vše jinak. S koncem kariéry pro bývalou herečku totiž skončila i povinnost vypadat vždy naprosto dokonale. "Jsem teď opravdu spokojená, ulevilo se mi. Dá se říct, že jsem v důchodu. Když jsem do něj odešla, konečně jsem měla čas na péči o sebe samotnou," řekla v loňském roce Cameron Diazová v pořadu Goop Lab, který moderuje její někdejší kolegyně Gwyneth Paltrowová.

V současném návratu herečky z důchodu hrál velkou roli také její manžel Benji Madden (43), který ji podpořil v tom, aby šla za svým srdcem. Cameron Diazová se sice vrátí před kamery, ale nepřeje si, aby byl její život prací znovu zcela pohlcen.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.