Cameron Diazová vypadá i bez make-upu perfektně. Herečka v důchodu řekla, jak vnímá stárnutí

Cameron Diazová
Cameron Diazová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2022

Bývalá herečka Cameron Diazová (49) odešla v roce 2014 do důchodu. Její prioritou je nyní dvouletá dcerka Raddix, a proto volný čas rozhodně netráví líčením, jako to dělala v dobách, kdy ještě pracovala. Za vrásky, kterých má minimum, se nestydí. Jak sama řekla v rozhovoru pro magazín Harper's Bazaar, díky dítěti získala na stárnutí nový pohled.

Cameron Diazová svou kariéru neoficiálně ukončila posledními snímky v roce 2014, až později oznámila, že se skutečně rozhodla herectví pověsit na hřebík. V prosinci roku 2019 se poprvé stala maminkou a od té doby je dcera její jedinou prioritou. O dokonalé líčení si starosti vůbec nedělá a vlastně se není ani čemu divit. Na svůj věk totiž vypadá perfektně.

"Můj pohled na stárnutí se za poslední roky zcela změnil. Těším se na vše, co s ním souvisí. Mám před sebou ještě 50 nebo 60 let. Ráda bych se dožila 110, protože mám malé dítě. Myslím, že teprve ve 40 lidem dochází, jak úžasní jsou jejich rodiče, a já bych tu s dcerou ráda byla, až toho věku dosáhne," řekla Cameron Diazová, jak ji cituje magazín Harper's Bazaar.

Bývaly doby, kdy někdejší herečka hrála hned v několika filmech ročně a na své soukromí a osobní život příliš času neměla. Od té doby se její priority ale výrazně změnily a nyní chce dělat vše pro to, aby tu co nejdéle mohla být pro dceru, kterou měla později, než bývá běžné. Naštěstí jí k tomu mohou dopomoct i geny.

"Naše rodina má tuhý kořínek. Moje babička ještě v 72 letech běhávala po městě s těžkými pytli krmení pro králíky a slepice a myslím, že svou energii mám po ní. Dochází mi, že to, jak vypadám a jak se cítím, má přímou souvislost s tím, co dělám a co naopak nedělám," prozradila Cameron Diazová, která je vyznavačkou zdravého životního stylu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.