Cameronová z Dr. House: Z Jennifer Morrisonové je černovláska, která ve 41 letech tvrdě dře v posilovně

Jennifer Morrisonová změnila barvu vlasů
Jennifer Morrisonová změnila barvu vlasů
Foto: showpix.cz

Seriály z lékařského prostředí jsou mezi televizními diváky velmi oblíbené. Nejinak tomu je v případě amerického hitu Dr. House z roku 2004, ve kterém si jednu z hlavních rolí zahrála herečka Jennifer Morrisonová (41), která ztvárnila svědomitou lékařku Allison Cameronovou. Za dlouhé roky po natáčení prošla výraznou proměnou a v osobním životě se zaměřila na nové cíle.

Celým jménem Jennifer Marie Morrisonová zazářila také v seriálech Bylo, nebylo nebo Jak jsem poznal vaši matku. Ale rolí sympatické lékařky Allison Cameronové, která patří do týmu sarkastického, byť zkušeného odborníka doktora Gregoryho House v podání britského herce Hugha Laurieho (61), který vede diagnostické oddělení fakultní nemocnice v New Jersey, se zapsala do povědomí televizních diváků.

Morrisonová, která začínala jako dítě v modelingu a reklamě, měla úspěchy také ve filmové sféře. Zahrála si ve snímku Ozvěny mrtvých nebo romantické komedii Jak přežít Vánoce a řadě dalších. Ale v roce 2004 přišel seriál Dr. House, který jí dopomohl k velké popularitě.

"Myslím si, že David Shore (tvůrce seriálu Dr. House, pozn. red.) je neskutečně talentovaný. Všechny postavy, které vytvořil, jsem milovala. Abych byla upřímná, jednou z nejúžasnějších věcí, která souvisela s touto prací, je to, jak neuvěřitelně mě podporovali fanoušci a jací byli. Jsem moc vděčná za jejich podporu," vyjádřila se Jennifer Morrisonová k účasti na oblíbeném seriálu z lékařského prostředí, jak cituje web Entertainment Weekly.

"V seriálu Dr. House jsem strávila šest let. Měla jsem několik příležitostí, které jsem promarnila a teď jsem ve věku, kdy chci být se svou rodinou, mít chvíli čas na osobní život a chci zkoušet jiné kreativní věci," řekla půvabná Američanka, jak uvedl web Deadline.com.

Krásná čtyřicátnice, která v minulosti chodila s kolegou z Dr. House – Jessem Spencerem (42) alias doktorem Robertem Chasem, žije se salvadorsko-americkým hercem Gerardem Celascem (38). V průběhu let měnila často barvu vlasů, ale nyní je z ní černovláska. Miluje cvičení a tvrdě na sobě pracuje, aby se udržela v kondici a měla stále vypracovanou a štíhlou postavu, čímž mnohé inspiruje a motivuje především na svém Instagramu.

Rebel Wilsonová (42) se proslavila jako komediální herečka, do hollywoodských výšin ji vyn...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.