Carol z Kroku za krokem popírá zákony stárnutí. Suzanne Somersová prozradila, čemu vděčí za to, že má v 75 letech postavu jako dvacítka

Herečka Suzanne Somersová
Herečka Suzanne Somersová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 5. 2022

Herečka Suzanne Somersová (75), nejlépe známá jako Carol ze seriálu Krok za krokem, popírá zákony stárnutí. I ve svém věku má postavu jako proutek a může si dovolit i velmi odhalující oblečení. Jejím tajemstvím ke štíhlé linii je přitom pravý opak toho, co běžně dělají lidé, kteří se snaží zhubnout. Nedrží totiž žádné diety.

Krok za krokem je jeden z divácky nejoblíbenějších a nejdéle vysílaných sitcomů v Česku. Jednou z jeho ústředních postav byla Carol Lambertová, kterou ztvárnila Suzanne Somersová. Ta byla už v době premiéry seriálu velmi atraktivní, nikdo ale nemohl tušit, že i o celou řadu let později bude stále až neuvěřitelně krásná.

Suzanne Somersová si velmi zakládá na své štíhlé postavě, koneckonců o hubnutí, udržování linie a kráse jí vyšla i kniha. I ve svém věku má nohy, díky kterým by si ji v kraťasech bez problémů leckdo spletl s o dekády mladší ženou, kromě cvičení za to ale dle svých tvrzení vděčí i tomu, že ze zásady nikdy nedrží žádné diety.

"Když jsem vyrůstala, všechno jídlo bylo organické, jen jsme to nevěděli. Tehdy se zkrátka nic nepostřikovalo. Teď je to jinak, ale i tak jím organicky, jím ale všechno. S chutí si dám máslo, šlehačku, tvaroh, jídla smažená na oleji i plnotučný sýr. Jezte s gustem, vychutnávejte si červené maso, cukru se nebojte a k večeři si dejte třeba i tequilu," doporučuje herečka, jak ji cituje společenský deník Hollywood Reporter.

Ačkoliv na to Suzanne Somersová nevypadá, ze svých jídel si vychutnává opravdu každičké sousto a tvrdí, že dobré jídlo je jednou z největších životních radostí. Možná je to nakonec právě její velmi pozitivní přístup ke stravování, který stojí za tím, že i jako sedmdesátnice má herečka záviděníhodnou postavu a s tím související vysoké sebevědomí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.