Čeká nás svatba, objasnila Monika Binias důvod cesty do Čech. Popsala, jaké má s manželem plány

Monika Binias s manželem Petrem
Monika Binias s manželem Petrem
Foto: Se svolením Moniky Binias
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2021

Už delší čas žije v sousedním Německu. Monika Binias (49) se ale ráda vrací do rodných Čech, kam vyráží ještě před víkendem s milovaným manželem a hokejistou Petrem (25) na menší dovolenou. "Naši nejlepší přátelé mají svatbu na jižní Moravě, strávíme tam celý týden a čeká nás i společná rozlučka se svobodou – tedy ženy s muži pohromadě jako parta," řekla sympatická blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Léto s manželem Petrem si matka Ornelly Koktové (28) užívá plnými doušky. Zatím spolu vyrazili do ciziny, kde si užili moře a slunečné počasí například v Bulharsku. Nicméně tentokrát vyměnili zahraniční letní destinace za krásy Česka – konkrétně Moravy. Cesta manželského páru má totiž ještě další podstatný důvod.

"Naši nejlepší přátelé mají svatbu na jižní Moravě, kam vyrážíme. Má nejlepší kamarádka se vdává za nejlepšího přítele mého manžela – je to cizinec. Strávíme tam celý týden a čeká nás i společná rozlučka se svobodou. Zkrátka ženy a muži pohromadě. Chceme si ji užít jako parta a nikdo z nás nemá zapotřebí koukat na nějaký striptýz a podobné hlouposti. Většinou takové situace končí nějakým problémem, ještě před obřadem se spolu budoucí manželé málem rozejdou," řekla Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz s tím, že to bude oproti zahraniční dovolené zase změna a příjemný výlet do rodných Čech.

Po více jak roce, kdy dvojice sama prožila svatební den na Staroměstské radnici v Praze, zůstane tentokrát v roli hostů. "Čeká nás nádherná svatba a těšíme se, že si užijeme Moravu – zámky, sklípky a podobně. Navíc jsou koukala, že má být v Česku tropické počasí, což nám tedy skvěle vyšlo," dodala pohledná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.