Čerpadlářku nudila noční směna na brněnské benzínové pumpě. Vypila dvě lahve vodky a odešla

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com

Neobvyklý případ museli vyřešit brněnští strážníci. Hledali v noci čerpadlářku, která odešla ze svého pracoviště. Když muži zákona ženu našli, zjistili, že je pod vlivem alkoholu. "Přiznala se, že před odchodem z čerpací stanice vypila dvě láhve vodky," uvedl pro ŽivotvČesku.cz mluvčí strážníků Pavel Šoba.

Při neobvyklé pátrání spojili síly městští strážníci a státní policie. Společně pátrali po ženě, která ve 3 hodiny v noci dne 17. února odešla ze svého pracoviště. Čerpací stanici opustila, aniž by ji za sebou uzamkla.

Hlídky městské policie systematicky prohledávaly střed Brna a jeho nejbližší okolí a před půl čtvrtou nalezly čtyřicátnici v Jihlavské ulici.

Patří mezi výrazné osobnosti české hudební scény a má za sebou úctyhodný úspěch i z trochu...

"Při rozhovoru s ní strážníci hned poznali, že je silně opilá, a postřehli, že má odřený obličej. Přiznala se, že před odchodem z čerpací stanice vypila dvě láhve vodky. Proč odešla a kde se poranila, vysvětlit nedokázala," sdělil pro ŽivotvČesku.cz mluvčí strážníků Pavel Šoba s tím, že žena při testu na přítomnost alkoholu nadýchala dvě promile. Městští strážníci čerpadlářku předali kolegům ze státní police.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu