Reklama:

Českou Missis se stala maminka 9 dětí a babička 8 vnoučat. Alice Bendová popsala, co u vítězky nemůže pochopit

Vítězka Juliana Sládečková
Vítězka Juliana Sládečková
Foto: Česká Missis
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 10. 2021

Ve středu v divadle Broadway proběhlo finále České Missis 2021. Vítězkou se stala Juliana Sládečková, maminka devíti dětí, a dokonce již babička osmi vnoučat. Ta zaujala porotu i diváky a odnesla si tak nejvyšší titul. Velmi sympatická je i ambasadorce soutěže Alici Bendové (47). "Já bych se starala o ty děti, to bych asi obsáhla normálně, ale myslím si, že už bych nebyla schopná pracovat," vyjádřila herečka prostřednictvím ŽivotvČesku.cz Julianě obdiv.

Reklama:

Soutěž Česká Missis není jen o vnější kráse. Rozhodující je charisma, vztah s dítětem a inspirativní osobnost. Právě proto se vítězkou letošního ročníku stala maminka devíti dětí, babička osmi vnoučat a podnikatelka Juliana Sládečková.

Reklama:

Byť všechny finalistky měly jedinečný příběh, Juliana Sládečková mezi nimi přímo vynikala. Jako podnikatelka se zvládá věnovat vlastní firmě v textilním průmyslu a velká rodina je pro ni na prvním místě. Ambasadorkou soutěže je herečka Alice Bendová, které je letošní vítězka velmi sympatická a má její obdiv.

"Já k ní chovám obdiv. Ne k tomu, že má devět dětí, já si myslím, že každá zdravá ženská dokáže přivést na svět devět dětí. Ale pak se o ně dobře starat, vychovat je, dělat práci, jakou ona dělá, protože Juliana má šicí firmu, k tomu e-shop, k tomu stříhá ovce... To pardon, ale to už opravdu nechápu (směje se)," řekla pro ŽivotvČesku.cz Alice Bendová.

Pro herečku je Juliana obdivuhodná v tom, že se dokáže postarat o děti a zároveň podnikat. "Já bych se starala o ty děti, to bych asi obsáhla normálně, ale myslím si, že už bych nebyla schopná pracovat. Ona je kamarádská a myslím si, že má s těmi dětmi hezký vztah," dodala Alice Bendová pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: