Reklama:

Český Herkules aneb Jaromír Soukup v plavkách: Podnikatel u moře ukázal svou mužnou hruď a oznámil mediální návrat

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 7. 2024

Jaromír Soukup si opět řekl o pozornost. A to v rámci své veřejné prezentace, když se aktuálně pochlubil snímkem v plavkách s černobílým vzorem. Tento pro některé ženy pozoruhodný krok přichází v době, kdy televize Barrandov prochází zásadními změnami. Programové plány na červenec již neobsahují žádné z pořadů, které Soukup moderoval - jde o formáty jako Moje zprávy, VIP svět a další pořady, které byly klíčové pro jeho mediální přítomnost. Změna nastává po převzetí společnosti Empresa Media investorem Janem Čermákem. Soukup ke snímku, kde odhalil svou mužnou a chlupatou hruď, uvedl, že v srpnu se chce ale vrátit ke komentování politiky a showbyznysového dění. Pro ŽivotvČesku.cz mluvčí televizní stanice Barrandov potvrdila, že se Soukupem probíhají jednání.

Reklama:

Navzdory těmto programovým změnám zůstává Soukup relativně úspěšný v osobní rovině. V polovině května odcházel spokojený od soudu, kde zazněl finální verdikt v rámci jednání o úpravě styku a rodičovské odpovědnosti na dceru Rozárku, kterou podnikatel má s influencerkou Agátou Hanychovou, což posílilo jeho mediální image. Redakce ŽivotvČesku.cz o tom psala v dřívějším článku.

Reklama:

Tento kontrast mezi jeho osobními vítězstvími a změnami v podnikatelském životě může pro někoho být fascinující. Zatímco TV Barrandov mění svou strategii, aby oslovila více diváků, Soukup nadále dominuje mediálnímu prostoru, a to příkladem veřejnou a dobrovolnou ukázkou svého těla jen v plavkách. Klidně by se nyní Jaromír Soukup mohl označovat za českou verzi božského Herkula.

TV Barrandov se snaží přilákat více diváků novým vysílacím schématem, které zahrnuje seriály a filmy zahraniční produkce. Večerní programy pak budou mimo jiné zahrnovat německé a rakouské seriály a filmy, zatímco reprízy starších pořadů jako Tajemství a Poklad z půdy zůstanou součástí vysílání.

Nové zpravodajství pod názvem Zpravodajství bude zřejmě vycházet z ochranné známky Naše zprávy, kterou stanice nedávno obnovila.

Celkový podíl Barrandova na televizním trhu klesl, což vedlo k těmto změnám. Nicméně Soukupova osobní přítomnost a jeho vliv v českých médiích rozhodně zůstává silný. A je pravděpodobné, že i přes programové změny na Barrandově bude Soukup i nadále hrát významnou roli v českém mediálním světě, ať už před kamerou, nebo mimo ni.

Ostatně to sám naznačil u fotografie ve svém komentáři, kde mimo jiné odhalil, že se aktuálně nachází ve Španělsku - pravděpodobně v letovisku Marbella, kde vlastní vilu. A sám tam není, doprovod mu dělá jeho syn Lukáš.

"Docela dost z vás mi píše, co se mnou je. Přesně tohle se mnou je. Pár týdnů mne politika a showbiz nezajímá, fakt ne. V srpnu se do obojího zase pustíme," uvedl Soukup a naznačil tak, že televizní divák o něj na stanici Barrandov nepřijde.

"Jak už jsme dříve řekli, v současné době jednáme o možné spolupráci," potvrdila na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz mluvčí stanice Kristýna Synáčová.

Televizní formáty, které Jaromír Soukup moderoval:

Denní formáty: Moje zprávy, VIP svět a Moje zprávy, komentáře Týdenní formáty: Jaromír Soukup live a Duel Jaromíra Soukupa, Hovory Kalousek Soukup a Týden podle Jaromíra Soukupa. Dále pak Reakce Jaromíra Soukupa. A reprízy Vaření se Soukupem.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: