Chantal Poullain se pochlubila snímkem, na kterém má místo blond vlasů bílý přeliv. Líbilo se to i synovi, prozradila

Herečka Chantal Poullain
Herečka Chantal Poullain
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 8. 2021

herečka Chantal Poullain (65) změnila rapidně barvu a délku vlasů. Alespoň tak se dá vnímat snímek, kterým se pochlubila na sociální síti. Z typické blondýny se změnila v ženu, která má bílý přeliv. "To nejsou moje vlasy, to je paruka, ale má to velký ohlas," řekla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem na tváři maminka herce Vladimíra Polívky (32).

Změnu vlasové image musela herečka podstoupit kvůli roli pro druhou nejsledovanější komerční stanici. Nejde ale o nic, co by bylo napořád. "To nejsou moje vlasy, to je paruka, kterou mám na natáčení. Ale líbí se mi tak, že jsem si ji nechala a budu ji nosit. Líbilo se to i synovi a musím tedy říct, že paruka má velký ohlas. Nevím, jestli by bylo možné mít takovou barvu na mých vlasech, ale vždy jsem po takové barvě toužila," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka a exmanželka Bolka Polívky (72).

Sama herečka přiznala, že mnoho lidí si myslelo, že kratší vlasy a nová barva vlasů jsou dílem kadeřnice. "Měla jsem díky natáčení možnost zkusit paruku, ale přiznám se, že vždy to byl můj velký sen mít takovou barvu vlasů," zopakovala nadšeně herečka, která paruku má kvůli natáčení snímku Půlnoční zpověď.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.