Charismatická Ivana Chýlková promluvila o pořadu Jana Krause. Jsem přední fanynka, říká

Jan Kraus s manželkou Ivanou
Jan Kraus s manželkou Ivanou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2020

Netají se tím, že je přední fanynkou pořadu svého manžela s názvem Show Jana Krause. Dokonce má nakoukané všechny díly a stejně jako stovky tisíc televizních diváků se pravidelně nechává geniálním moderátorem rozptylovat. Ivana Chýlková (56) pro ŽivotvČesku.cz zhodnotila fenomenální projekt, zároveň vyjádřila názor na koronavirovou epidemii.

Pořad respektovaného a velmi pohotového moderátora Jana Krause (67) je televizní stálicí, která má zajímavou historii. Původně pořad nesl název Uvolněte se, prosím, vysílala ho Česká televize od roku 2004. O šest let později ale došlo mezi Janem Krausem a vedením k neshodě a pořad do svého portfolia zařadila druhá nejsledovanější komerční stanice. Úvodní vysílání startovalo přesně před 10 lety s novým názvem Show Jana Krause.

Manželka uznávaného moderátora a herce Ivana Chýlková pro ŽivotvČesku.cz prozradila, co si o výjimečném konceptu myslí. "Jsem rozhodně přední fanynka a samozřejmě, když mám čas tak koukám a když ne, tak dojíždím zpětně všechny nezhlédnuté díly. Pořad hodnotím více než kladně. A považuji ho za to nejlepší, co v českých televizích v současnosti, ale i dlouhodobě je," řekla pro ŽivotvČesku.cz charismatická herečka, která svému osudovému muži v jeho práci velmi fandí.

Během povídání s Ivanou Chýlkovou, která i po padesátce popírá zákony stárnutí, jsme svedli dialog k současnému problému, kterým je druhá vlna epidemie. Herečka prozradila, zda i jí se problém týká pokud jde o její řemeslo.

"V současné době je vlastně jedno, jakou člověk dělá profesi. Pochopitelně druhá vlna epidemie se týká všech, nejen herců a hereček. Celkově to má dopad na všechny a patrně ještě bude mít," prozradila svůj pohled na situaci pro ŽivotvČesku.cz herečka s vědomím toho, že situace může být ještě těžší.

V současnosti mají počty nakažených totiž exponenciální nárůst, kdy trasovaní kontaktů je velmi obtížné. Šíření viru nabralo na síle. A řada odborníků varuje, že pokud nepřijdou opatření, která zamezí sociálnímu kontaktu, dojde k černému scénáři - tedy vysoké zátěži zdravotního systému a útlumu ekonomiky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.